Kolay ve Hızlı Yapılan Kadın Saç Modelleri

Zaman hızla akıyor. Hep bir yerlere yetişme derdindeyiz. Sabah kalkıp işe yetişme telaşı yaşıyoruz. İşte yoğun bir zaman geçirdikten sonra eve yetişme çabası başlıyor. Eve gelince yemek yapma faslı başlıyor. Yemek yeniyor, aileyle zaman geçirilmeye çalışılıyor. Tabiki sonraki güne hazırlık başlıyor. Yorgunluktan dolayı hayatta kaçırdığımız şeyler de oluyor. Zaman bu aktar hızlı akıyorken hayatımızda pratik yöntemler bulmaya başlıyoruz. Kısa sürece çözümler işimize yarıyor. Bayanlar bu temponun içinde çekici ve bakımlı olmak istiyor. Bu yüzden pratik bilgiler öğrenmesi gerekiyor. Hızlı makyaj yapabilmek, kolay saç modelini yapmak bunlardan bir kaçı. Saçımız, mükemmel gözükmemizde önemli rol oynuyor. Evde kolay yapabileceğiniz saç modellerini bilmemiz gerekiyor.

Hızlı Yapabileceğiniz Saç Modelleri Neler

Hızlı yapabileceğimiz saç modellerini adım adım anlatalım. Hızlı yapacağımız saç modellerinden biri topuzdur. Hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz bir model. Saçlarınız siyahsa siyah, sarıysa kahve tonlarında bir topuz süngeri edinmelisiniz. Saçlarınızı tarayın, karışık saç kalmasın. Saçlarınızı başınızın tepesinde sıkıca toplayın. Saçlarınız pürüzsüz toplanmış olmalı. İsterseniz elinize biraz jöle alıp saçlarınızı iyice düzeltebilirsiniz. Topuz süngerinden saçlarınızı geçirin. Saçlarınızla süngeri kapatın. Balerin topuzunu hayatınıza almalısınız. Alıştıktan sonra vazgeçemeyeceksiniz. Hızlı yapabileceğiniz yüz tipine uygun saç modellerini seçebilirsiniz.

Saçınız uzunsa ve her gün fön çekmekten yorulduysanız tam size göre bir model var. Saçlarınızı tarayın. Saçınızı kafanızın tepesinde toplayın. Bir kuyruk oluşturun. Daha sonra topladığınız saçı çok sık olmayacak şekilde örün. Ördükten sonra kenarlardan biraz gevşetin. Saçınızın ucunu küçük bir lastikle bağlayın. Ördüğünüz saçı lastiğin etrafında gevşek bir şekilde dolayın ve topuz oluşturun.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.