Tommy Hilfiger Defilesi Canlı Olarak Yayınlandı!

Bu yıl markalar tasarımları kadar teknoloji konusunda da yenilikçi. Birçok marka defilelerini canlı olarak yayınlıyor. Tabi youtube bu konuda mükemmel bir çözüm ortağı diyebiliriz.

Bilindiği üzere moda dünyanın her yerinde var olsa da TV ekranlarına aktarımı konusunda çok yeterli değil. Çok kıt sayıdaki uluslararası moda kanalları defile gösterimlerini canlı olarak yapmayabiliyor. Çok sayıda moda haftasının olduğunu düşünürsek yüzlerce markanın defilesinin TV’de can bulması pek mümkün olmuyor. Çözüm ise teknolojiyi kullanarak çözüm bulmak.

2019 Tommy Hilfiger Defilesi Canlı Yayınlandı

Hollanda’nın belki de moda dünyasındaki en popüler markası olan Tommy Hilfiger,  Paris Fashion Week kapsamında gerçekleştirdiği defilesini Tommy Hilfiger Youtube kanalında canlı olarak yayınladı. Bu yıl adeta yeni bir trend haline gelen youtube üzerinden moda defilesi yayınlamak, birçok moda tasarımcısı ve markanın tanıtılmasında daha fazla etkili oluyor.

Geçtiğimiz yıllarda sadece sosyal medya üzerinden paylaşım ve hikayelerle tanıtılmaya çalışılan defileler, bu yıl canlı olarak baştan sona youtube izleyicileriyle buluşuyor. Bu durum markaların tüm tasarımlarının görülmesi ve bilinmesi adına önemli bir detay olsa da ilerleyen yıllarda bu durum moda haftalarına katılımı azaltabilir.

Özellikle sadece tasarımları görmek için moda haftalarına katılanlar youtube kanallarında izleyebilecekleri defileler için ülke değiştirip katılım göstermeyi bir kez daha düşünmek zorunda kalabilir.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.