Grace Jones 70 Yaşında Podyuma Çıktı!

Jamaika’lı şarkıcı Grace Jones, geçtiğimiz gün düzenlenen Tommy Hilfiger defilesinde sahne aldı.

Ünlü şarkıcı podyuma her ne kadar ürün tanıtımı için çıkmamış olsa da üzerinde yeni ürünlerden biriyle yer aldı. 70’li yılların temasını üzerinde tutan bir defile sunan Tommy Hilfiger, bu defile için Grace Jones ile anlaşma yaparak onu podyuma çıkartma kararı aldı. Grace Jones ise defileyi gölgede bırakan bir performans sununca dikkatler markadan çok Grace Jones’a çevrildi.

Grace Jones Fiziğiyle Dikkat Çekti!

Grace Jones, Tommy Hilfiger’ın İlkbahar/Yaz koleksiyonundan bir mayo ile podyuma çıktı. Altın renkli 70’lerin mayosuyla görüntülenen şarkıcının ayrıca üzerinde altın rengi bir de kemer yer aldı. Deri çizmeler ve parlak ceket ise onun şovunu yapması için fazlasıyla yeterliydi. Fakat dikkat çeken onun giydiği elbiseler değil 70 yaşında olmasına rağmen kusursuz denilebilecek bir fiziğe sahip olmasıydı.

Ünlü şarkıcı Paris Moda Haftası’nın sonlarına yaklaşırken Tommy Hilfiger iş birliği ile yoğun bir kitleye karşı şarkı söyledi.

Defile sadece Grace Jones ile ön plana çıkmadı. Markanın anlaşma yaptığı önemli mankenler de markanın bir adım öne çıkmasına katkıda bulundu. Winnie Harlow ve Jourdan Dunn öne çıkan ünlü iki manken diyebiliriz. Defilenin ardından kulislerde konuşulan şık tasarımlardan daha çok Grace Jones’un fiziği oldu. Ünlü şarkıcının 70 yaşında olmasına ise hala kimse inanamıyor.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.