2022’de Nelerin Modası Geçecek?

Yeni bir yıla girmenin heyecanı başladı! Her yıl yeni trendler oluyor, moda ve yaşam stili sürekli değişiyor. 2022’de neler trend olacak tahmin et bakalım!

Saç arasına bir tutam renk atmak

Mavi, mor, pembe… Bir tutam renkli saçları ne kadar sık gördük değil mi? 2022 yılında bu trend yerini daha sakin, sıcak tonlara bırakıyor…

Maxi tasarım etek

Yaz aylarının en sevilen parçalarından biri olan maxi etekler önümüzdeki yıl demode ürünler arasında yer alacak. Kışın çizmelerle nadir de olsa görebileceğimiz bu parça 2022 yazında hiç karşımıza çıkmayacak desek yeridir.

Metalik tonlarda oje

Metalik makyaj unsurları hayatımızdan çıkıyor. Bunların başında ise metalik ojeler yer alıyor. Özellikle ayna efektli ojeler 2022 yılında kullanmayacağımız ürünler arasında bulunuyor.

Skinny tarzdapantolon

Sağlığımız açısından çok da doğru bir parça olmayan skinny jeanler demode ürünler arasında yer alıyor.

Siyah oje

Siyah sevenleri üzecek bir haber! Siyah ojeler 2021 yılında yerini çoğunlukla bordo ojelere bırakmıştı. 2022 yılında ise pek rağbet görmeyeceğe benziyor.

Baskılı tişört

Kadın ve erkek fark etmeksizin sloganlı, mesaj içeren tişörtlere 2022 yılında veda ediyoruz.

Ekose

Ekose deseni zaman zaman trend zaman zaman da demode oluyor. Ancak ekose sevenler üzülmesin hem demode sayılacak diye giymeme gibi bir durumunuz yok hem de moda tarihi bize gösteriyor ki kısa bir zaman içinde yine trend olacak.

Büyük takılar

İri kolye, yüzük ve küpeler 2022 yılında out! Minimal takı tasarımları ise önümüzdeki yılın aksesuar trendlerinde yine başı çekiyor.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.