Abiyenin En Şık Hali, FEMEKA

Abiye sektöründe yeni bir isim bu aralar göze çarpıyor. Adı FEMEKA. Zarafet düşkünü hanımların yeni gözdesi olan markanın çizgisi ise ‘sade ve şık’. Parıltılı taş ve dantel detaylarını ölçülü kullanan markanın hitap ettiği kitle ise oldukça geniş.

Abiye sezonu düğün ve mezuniyet sezonu ile hareket kazandı. Sektörde öncü firmalar birbirinden özel tasarımları piyasaya sunmaya başladı. Bu dönemde bazı markalar ise kumaş ve dikiş kalitesiyle bilhassa tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Uzun bir AR-GE’nin sonucu olarak ortaya çıkan FEMEKA da onlardan biri. Markanın misyonu tasarımlarında sadeliği ve ışıltıyı vurgulamak. Sektöre yeni adım atmasına rağmen kumaş türlerine göre taş ve dantel işlemelerini oldukça yerinde kullanıyor.

Havaların ısınmasıyla hız kazanan davetler ve özel günler ile çabasız şıklığı yakalamak isteyen hanımların yeni tercihi olan marka üstün müşteri memnuniyetini hedefliyor. Lüks ve modern görünüm arayan hanımefendiler bu deneyimi yaşamalılar. Ulaşılabilir konumuyla giyim piyasasının yeni adresi Ümraniye’deki mağazada bütün modellere ulaşmak oldukça kolay. Ismarlama (haute couture) kültüründen gelen marka temsilcileri mağazada müşterilerine konforlu vakit geçirmeyi vadediyor.

Terzi kültüründen gelen tasarımcıları, profesyonel olarak ölçülerinize göre dikim yapıyor. Cep detaylı abiyeleri ile genç ve kendini genç hisseden kadınlara özgüven aşılıyor. Asil bir duruş kazandıran abiyelerin en büyük özelliği ise renk ve kumaş skalasının oldukça geniş olması. Rakiplerinden bir adım daha öne çıkan FEMEKA özel günlerinizde uğrak noktanız olmaya aday.

FEMEKA, sıradan tasarımlardan sıkılan ve mezuniyet günü stilini yansıtmak isteyen genç kadınlara birçok alternatif sunuyor. Abartıdan uzak taşları,elbisenin üzerinde simetrik bir biçimde dağıtıyor.  Bu özel günde sizi strese sokan değil nefes alan kumaşlar ile rahatlatıyor. Hareket alanınızı kısıtlamayan tasarımları ile eğlencede dahi abiyeniz ile kolayca harekete geçebilirsiniz.

Düğün günü gelini solda bırakmadan güzelliğinden emin olmak isteyen kadınlar için ise eşsiz tasarımlarını öneriyor. FEMEKA’nın yaratıcı tasarımcı ekibi ile siz hayal edin onlar daha fazlasını yapsın.

%100 müşteri memnuniyeti veren profesyonel ekibi ve güler yüzlü hizmeti ile FEMEKA gözbebeğiniz olacak.

Detaylı bilgi için FEMEKA’yı Instagram hesabından takibe alabilirsiniz.

https://www.instagram.com/femekaofficial/

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan