Aker, İpek Eşarplarda Büyük İndirime Gidiyor

Tesettür giyimin en önemli aksesuarlarından biri olan eşarp için ipek zarafetini tercih eden kadınlar Modanisa üzerinde indirimli alışveriş şansını yakalayabilir. İpek eşarp ürünlerinde en kaliteli markalardan birini oluşturan Aker markası sayesinde Modanisa sayfası üzerinde yapılan indirimlerle keyifli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Modanisa sayfası üzerinde kupon kodu ile oluşturulan bu kampanya sayesinde Aker ipek eşarp ürünleri için sepette %30 indirim kazanabilirsiniz. Seçili ürünler üzerinde AKERESARP indirim kodu ile birlikte kazanabileceğiniz bu kampanyadan hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. En çok 12 adet ürün alana kadar ve 1500 TL’ye kadar yapılan alışverişlerde geçerli olan bu kampanya ile birlikte 2019 kış kombinleriniz için en estetik ürünlere sahip olabilirsiniz.

İpek eşarp tesettür giyimde en şık ve en zarif ürünlerden birini oluştururken, site üzerinden sunulan indirimlerle birlikte birçok farklı ürünü seçerek kampanya kodu sayesinde %30 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Sayfa üzerinde gördüğünüz ürünlerde genellikle karışık renkte seçenekler ve desenler bulmanız imkanı ile her elbise kombini için uyumlu bir eşarp seçimi yapabilirsiniz. 250’nin üstünde ipek eşarp ürününü bir arada bulabileceğiniz bu kategoride alışveriş gerçekleştirirken, istersiniz düz taşlanmış tek renk ipek kumaştan isterseniz desenlerle üretilen özel ipek eşarplar bulabilirsiniz.

Tesettür giyimin en önemli ürünlerinden biri olan eşarp özellikle son yıllarda artan muhafazakar moda ile birlikte kadınların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri haline geldi. Kadına en çok yakışan ürünlerden biri olan ipek kumaş ise eşarp modelleri ile birlikte daha estetik ve konforlu bir kullanım oluştururken, Aker markası sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Modanisa sayfası işbirliğiyle indirimli şekilde satışa sunulan bu ürünlerde 2019 kış kombinleri oluşturacak en estetik ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

%100 ipek kumaş ile üretilmiş bu ürünler standart olarak 90 santimetre en ve 90 santimetre boy ile üretilirken sayfa üzerinde ücretsiz kargo ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Modanisa sayfası üzerinde gerçekleştirdiğiniz tesettür kombin alışverişleri sonrasında en uyumlu ipek eşarp ürünlerini de Aker markası kalitesi ile sayfa üzerinden temin edebilirsiniz.

Son model ürünlerde çiçek, mevsim renkleri desenleri, kareli desenler ve alacalı renklerle en güzel seçimleri yapabilirsiniz. Gardırobunuzda Aker ipek eşarp kalitesi ile istediğiniz sayıda ürünü bulundurmak için bu ürünler arasından yaptınız seçimler ile keyifli bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyip ardından kampanya kodunu kullanarak alışverişinizi tamamlamanız yeterli olacaktır.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor.İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.