Ankara Bayanlara Özel Spor Salonları, Adresleri ve Telefonları

Ankara’da olup yalnızca kadınlara özel spor salonlarında spor yapmak ve zayıflamak isteyen hanımlar! Ankara Bayanlara Özel Spor Salonları içeriğimiz tam size göre….

Ankara’da Hanımlara Özel Spor Salonları, Adresleri ve Telefon Numaraları

Sağlıklı bir yaşam için kadınlara özel spor salonlarında spor yapmak isteyen ve Ankara’da olan hanımlar, bu spor salonlarını sizler için seçtik.

Kadınların rahatlığını düşünülerek hazırlanmış spor salonları ile hanımlar, hem sağlıklı ve düzenli bir şekilde spor yapılabilecekleri hem de kendilerini rahat hissedebilecekleri salonların sayısı gün geçtikçe artmakta. Bu tür spor salonları muhafazakar olan ve olmayan kadınlar arasında da oldukça revaçta. Hazırladığımız bu yazı Ankara’da bulunan kadınlara özel spor salonu arayan kadınlara rehber olacak nitelikte.

Ankara Bayanlara Özel Spor Salonları

Ankara Çilek Sports Club

Kadınlara ve çocuklara özel Türkiye’nin ilk spor salonu zinciri olan Çilek Sports Club kadınlara hizmet vermesinin yanı sıra 3-12 yaş aralığında çocuklara da spor ve sağlıklı yaşam hizmeti sunmaktadır. Ankara’da bir şubesi olan ve Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan Çilek Spor Merkezleri 1997’den beri sağlık ve spor alanlarında kadınlara ve çocuklara özel bayilik sistemi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Daha fit, estetik ve sağlıklı olmak için hidrolik fitness, zumba, pilates, aerobic egzersizleri uzman antrenörler eşliğinde sağlıklı yaşama adım atabilirsiniz. Sizlerde çocuğunuzla birlikte spor yapmak isterseniz Çilek Spor Ankara Etlik şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Çilek Sports Club Ankara Şubesi Adres

Yeni Etlik Caddesi No: 137/C Etlik – Ankara

Çilek Sports Club Telefon

03123269898

Ankara pH Form Woman’s Spor Merkezi

pH Form Woman’s Spor Merkezi hanımlara özel spor salonu olmasının yanı sıra masaj, yoga ve diyetisyen hizmeti de sunmaktadır. 2010 yılından itibaren Kolej’de hizmet veren pH Form Woman’s Spor Merkezi aerobic, fitness, fitness hidrolik, fitness trainer, plates, plates-yoga, masaj, yoga, step sporları için günde bir saat vakit ayırarak sağlıklı yaşama adım atabilirsiniz.

Spor salonunda mutlaka eğitmenle çalışma zorunluluğunun yanında beslenme günlükleri de belirlenmektedir. Cafe ve kuaföründe içerisinde bulunduğu spor salonlarının da keyfini çıkarabilirsiniz. Ankara’nın en gözde bölgesinde bulunan pH Form Woman’s Spor Merkezi bölgesel kilo verme, kilo alma, kas yoğunluğunu arttırma, bölgesel çalışma, sıkılaşmak isteyenler için bizim önerebileceğimiz salonlar arasında.

pH Form Woman’s Spor Merkezi Adres

Ön Cebeci, Servis Sokak 31/9 –A Kolej/Çankaya – Ankara

pH Form Woman’s Telefon

03124335367

Ankara B-Fit Spor Salonu

‘Bizi bizden iyi kimse anlamaz’ diyerek yola çıkan b-fit, Türkiye’de 50 ilde 200’den fazla merkezle binlerce kadını anlamak için yola devam etmekte. Her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak bedensel ve zihinsel gücünü arttırmak için Ankara’nın 18 ayrı noktasında hizmet etmektedir.

B-fit kadınlara yönelik olmasının yanında günlük 30 dakikalık egzersizlerle gün içerisinde kadınların yakması gereken maksimum kaloriyi yaktıran bir sistemdir. B-fit sistemi interval egzersize dayanarak vücuda durmadan farklı sürelerde farklı kaslara yüklemeler veren bir egzersiz çeşididir. Böylelikle minimum bir zamanda maksimum sonuç alınır. B-fit’in Ankara genelinde Ayrancı, Batıkent, Batıkent – Turgut Özal Mah., Beşevler, Birlik Mah., Cevizlidere, Çukurambar, Demetevler, Dikmen, Elvankent, Emek, Eryaman, Etlik, Gölbaşı, Kurtuluş, Sincan Subayevleri ve Yıldız’da şubeleri mevcuttur.

B-Fit Beşevler Adresi

Adres: 35.cad (eski 54.sk) No:11 /B Bahçelievler

B-Fit Beşevler Telefon:

0 312 212 02 32

Ankara Fetih Spor Akademisi

Keçiören’de kadınlara özel şubesini açan Fetih Spor Akademisi alanında uzman kadın eğitmenler eşliğinde spor yapma imkanı sunmaktadır. Fetih Spor Akademisinin uzman eğitmenlerle bünyesinde bulunan branşlar da en iyi eğitim ile spor sever hanımlara hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Kadınlara özel olarak haftanın 7 günü açık olan ve fitness, pilates ve zumba derslerini de alabildiklerini belirtmekte fayda var.

Fetih Spor Akademisi Adres

Pınarbaşı Mah. Şehit Hakan Turan Cad. 12/C Keçiören /Ankara

Fetih Spor Akademisi Telefon:

03123571453

Ankara Berilkin Sağlıklı Yaşam, Spor ve Oyun Evi

Keçiören Berilkin Spor Merkezinde çocuklara ve kadınlara spor ve sağlıklı yaşam hizmeti veren merkezde sizler için fitness, zumba ve pilates dersleri verirken çocuklarınız için de cimnastik ve bale dersleri vermektedir. Uzman eğitmenler eşliğinde verilen derslerde hem iz hem de çocuğunuz kolay ve güvenli bir şekilde spor yaparak zinde bir yaşama kavuşmanızda yardımcı olacaktır. Siz spor yaparken çocuğunuzun da sosyalleşmesini isterseniz Berilkin Spor Merkezi ilk tercihinizden biri olabilir.

Berilkin Sağlıklı Yaşam, Spor ve Oyun Evi Adres

Dalgıç Cad. Çaldağı Sok. No: 2/A Keçiören – Ankara

Berilkin Sağlıklı Yaşam, Spor ve Oyun Evi Telefon:

03123600070

Ankara Elis Pilates Stüdyosu

Elis Pilates Stüdyosunda kadınlara özel bir salonda profesyonel kadın eğitmenler tarafından verilerek antrenman yapma imkanı sunmaktadır. Elis Pilates de her şey kadınların rahatlık ve memnuniyetleri düşünülerek oluşturulmuştur. Stüdyoda bölgesel olarak zayıflama ve egzersiz programları ile plates yapılarak zihin ve beden bütünlüğünün sağlanması hedeflenmektedir.

Elis Pilates Stüdyosu Adres

Kızılırmak Mah. 1426 Sokak 22/A Çukurambar – Ankara

Ankara Elis Pilates Stüdyosu Telefon:

DİĞER İLLERDE BAYANLARA ÖZEL SPOR SALONLARI

İstanbul Bayanlara Özel Spor Salonları, Adresleri ve Telefonları

Eskişehir Bayanlara Özel Spor Salonları

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.