Eskişehir’de Bayanlara Özel Spor Salonları, Adresleri ve Telefonları

Eskişehir’de yaşayan ve sadece kadınların spor yaptığı salonlarda sağlıklı ve doğru spor yapmak isteyen hanımlar aşağıdaki spor salonları tam size göre…

Spor salonlarında uzman eğitmenler eşliğinde sağlıklı spor yapılarak sağlıklı bir vücuda sahip olunabilmekte. İster muhafazakar olsun ister olmasın kadınlar kendilerini sadece kadınların bulundukları ortam da rahat hissetmekte. Son yıllarda Türkiye’nin birçok bölgesinde bu ihtiyaca cevap verecek sadece kadınlara özel spor salonları açılarak talepler karşılanmaya çalışılıyor. Eskişehir’de açılmış olan spor salonlarını biz sizler için derledik.

Eskişehir Kadınlara Özel Spor Salonları

Life Drop Pilates Center

Hanımlara özel bir merkez olan Life Drop Pilates Merkezi‘nde alanında uzman eğitmenler ile pilates yapılabilecek. Pilates yaparak omur ve bel bölgelerinde ki sıkıntıların giderilmesinin yanı sıra tedavi ve sporu aynı anda alabilme imkanı vermektedir. Eskişehir Life Drop’da tedavi pilatesi ile lordoz, kifoz, skolyoz, boyun düzleşmesi, bel fıtığı omuz kayması, diz kayması gibi sık görülen problemlere de çözümler sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak grup ve birebir ders hizmeti verilmektedir.

Life Drop Plates Center Adresi

Vişnelik Mah. Kayıhan Sokak Abs Apt. No: 26 – Eskişehir

Life Drop Plates Center Telefon: 02222303046

She Wellness Club

Eskişehir’de sadece hanımlara özel hizmet veren She Wellness Club’ta fitnessın yanı sıra düzenlenen diğer aktivitelere de katılma imkanı sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak üyelik sistemi olan She Wellnesss’de 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık üyelik tipleri vardır. Eğer deneyerek devam etmek istemezseniz yanınızda bir arkadaşınızla birlikte bir günlük ücretsiz deneme olanağı sunulmaktadır. She Wellness Club’ta sadece kadınlara özel aerobik, yoga step, zumba, reformar pilates gibi derslerin yanında oryantal dans dersleri, bölgesel egzersiz programları ve lenf direnaj masajının da keyfini çıkarabilirsiniz.

She Wellness Club Adresi

Vişnelik Mah. Taşköprü Cad. No: 43/A – Eskişehir

She Wellness Club Telefon: 02222262612

Çilek Sports Club

Sağlıklı spor yapmak isteyen kadın ve çocuklara 1997’den itibaren hizmet veren Çilek Sports Club, hidrolik fitness, zumba, pilates, aerobic egzersizlerini uzman antrenörler eşliğinde sporunuzu sağlıklı bir şekilde yapabilme imkanı sunmaktadır. Kadınlara ve çocuklara özel Türkiye’nin ilk spor salonu zinciri olan Çilek Sports Club 3-12 yaş aralığında çocuklarınız da sağlıklı spor yapabilecekler. Çocukları ile birlikte spor yapmak isteyen kadınların vazgeçilmez adresi olacak Çilek Sports’un Eskişehir’de ki adresine uğramalarını öneririz.

Çilek Sports Club Adresi

Arifiye Mah. Atilla Sokak Bahar Apt. No: 13/A Odunpazarı – Eskişehir

Çilek Sports Club Telefon: 05433592328

Lady Fit

Hanımlara özel Eskişehir’in tam merkezinde konumlanmış Lady Fit birçok spor dalını bünyesinde bulundurarak çeşitli alanlarda ihtiyacı karşılamaktadır. Profesyonel eğitmenlerle yapılan yüzme, pilates, zumba, trx, oryantal, hidrolik fitness, aerobik, strenching dersleriyle sağlıklı spor yaptıktan sonra cilt bakımı kalıcı makyaj ve masaj hizmetleri de sunulmaktadır. Ayrıca siz spor yaparken çocuklarınız da jimnastik, bale ve zumba dersleri ile eğlenceli ve sağlıklı vakit geçirebileceğini de hatırlatmak isteriz.

Lady Fit Adresi

Hacı Ali Bey Mah. Kırım Cad. No: 33/B – Eskişehir

Lady Fit Telefon: 02222300098

Venüs Sportif Club

Uzman eğitmenlerden maksimum hizmet alabileceğiniz Venüs Sportif Club sadece kadınlara ve çocuklara hizmet vermesiyle de diğer spor salonlarından bir farklılık oluşturmaktadır. Venüs Spor Merkezinde siz hidrolik fitness, aerobik, plates, yoga, zumba, oryantal, strenching, trx, reformer dersleri alırken çocuğunuz da pilates, jimnastik, zumba ve kick boks sporlarını yapabilecek. Bir günlük deneme seansının yanı sıra hamile pilatesi hizmeti de verilmektedir. Ramazan aynı özel olarak yapılan eğitimlerle sporunuza ara vermemiş olacaksınız.

Venüs Sportif Club Adresi

Kurtuluş Mah. Ziyapaşa Cad. No: 81/A – Eskişehir

Venüs Sportif Club Telefon: 02222401050

DİĞER İLLERDE BAYANLARA ÖZEL SPOR SALONLARI

Ankara Bayanlara Özel Spor Salonları

İstanbul Bayanlara Özel Spor Salonları

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.