Ataşehir’deki Watergarden’a Meksikalılar Geldi

RANCHERO, kökleri Aztek ve Mayalara uzanan binlerce yıllık orjinal lezzetlerini, Nişantaşı ve yenilenen Suadiye restoranlarının ardından şimdi de Anadolu Yakası’nın en popüler yeme, içme ve eğlence merkezi Watergarden’a taşıdı.

Türk & Meksikalı aile tarafından işletilen ve sunduğu Meksika’ya özgü gerçek yerel tatlarla ünlenen mekan, Ataşehir Watergarden AVM’de açılan 180 kişilik yeni şubesinde, klasikleşen spesiyal lezzetlerin yanı sıra öğle ve akşam yemekleri ile özellikle yemekli iş toplantıları için yepyeni mönüler sunuyor. Başka hiçbir yerde bulunmayan patentli onlarca farklı sosa sahip Ranchero mutfağında, tortilla ekmekleri ve nachos adı verilen mısır cipsleri, Meksika’dan getirilen özel makinelerde günlük olarak üretiliyor. Yemek sonrasında ise misafirlere, reçetesi, Tanyeri&Gonzalez ailesinin Meksika’da yaşayan büyükannelerine ait olan özel Ranch kokteyli ikram ediliyor.

RANCHERO’nun, yeni şubesi Watergarden’da hizmete girdi. Prag’dan gelen grafiti sanatçısının bir hafta çalışarak restoranın duvarlarına çizdiği Meksika yerlileri figürü, şimdiden misafirlerin favorisi haline gelirken, kaktüs formundaki margarita bardaklarının bile Meksika’dan özel olarak getirildiği Watergarden Ranchero, sunduğu mönüler ve sahip olduğu ambiyansıyla, okyanus ötesinin yemek ve yaşam kültürünü İstanbul’daki yeni mekanına da taşıdı.

Ataşehir escort misafirlerini, Watergarden’ın eğlenceli ses ve ışık gösteriyle ünlenen havuz manzarası eşliğinde ağırlayan Ranchero, Pazar’dan Perşembe’ye her gün 12.00 – 01.00, Cuma ve Cumartesileri ise 12.00 – 02.00 saatleri arasında hizmet verecek. Otopark sorunu bulunmayan ve vale hizmeti de sunulan mekan, açılışa özel başlattığı uygulama ile öğlen mönülerini %20 indirimli servis ediyor.

 

 RANCHERO HAKKINDA DAHA FAZLASI…

  Dilimizde “Meksika yerlisi” anlamına gelen RANCHERO, Tanyeri ve Gonzalez ailesi tarafından işletiliyor. Meksika’dan Türkiye’ye uzanan tutkulu bir aşk hikayesinden doğan mekan,  kökleri Aztek ve Mayalara uzanan binlerce yıllık Meksika mutfağının orjinal lezzetlerini İstanbullularla tanıştırmak üzere ilk restoranını 2005 yılında Suadiye’de açtı ve kısa sürede lezzet müdavimlerinin vazgeçemediği buluşma noktası haline geldi. Meksika lezzetlerini Avrupa Yakası’na da taşımaya karar veren Ranchero,  kuruluşunun 5. yıldönümünde ikinci restoranını Nişantaşı Reasürans Çarşısı’nda açtı. Suadiye’ye gelen misafirlerini daha geniş ve rahat bir ortamda ağırlamak üzere 2017 yılında Cadde’deki yeni yerine geçen mekan, sevgiyle büyümesini sürdürüyor. Şehrin en iyisi Meksikalısı, bu sıcak ülkenin renkli kültürünü, sıcak ambiyansını ve muhteşem tatlarını şimdi de Anadolu Yakası’nın en popüler yeme & içme ve eğlence merkezi Watergarden’a taşıdı.

Meksika kültürünü, soslarını ve gizli tariflerini merak edenleri Ranchero ağırlamayı bekliyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın