AYSHA DERGİ GELENEKSELLEŞEN 6. İFTAR DAVETİ İLE YİNE GÖZ DOLDURDU

Aysha Dergi’nin gelenekselleşen iftar buluşmalarının altıncısı Karaca sponsorluğunda 23 Mayıs’ta Raffles Otel’de gerçekleştirildi.

İş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatının pek çok isminin katıldığı iftarda misafirler, iftar sofrasında gerçekleşen buluşmanın keyfini yaşadılar. İftar saatinin gelmesi ile birlikte davetliler, hazırlanan özel menü ile iftarlarını açtılar.

Altın Kızlar ise geceye, fasıl dinletisiyle renk kattı.

               

Bu özel gecede davetliler oruçlarını açarken, Aysha Dergi İmtiyaz Sahibi Pınar Erez davetlilere, katılımlarından dolayı ‘Hoşgeldiniz’ konuşması yaptı.

Derginin iftar davetine; Ak Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, İstanbul Valisi Vasip Şahin’in kızı Fatma Zehra Memiş, AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın eşi Şule Özdin Ünal  gibi siyaset hayatından isimlerin yanı sıra Feryal Gülman, Beyhan Bağış, Tülin Şahin, Sevim Uyar, Aslı Hünel gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok seçkin isim katıldı.

Davetlilere gece sonunda Karaca tarafından şık fincan takımları, Fiolas tarafından mis kokulu oda kokuları ve Cappy’in enfes lezzetteki Ramazan şerbetleri hediye edildi.

Davetimizin kısa filminini izlemeyi unutmayın.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan