Aysha Dergi Gelenekselleşen 7. İftar Daveti İle Yine Göz Doldurdu

Aysha Dergi’nin gelenekselleşen iftar buluşmalarının altıncısı Karaca ve Kiswah Mücevherat sponsorluğunda Four Seasons Sultanahmet’te gerçekleştirildi.

İş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatının pek çok isminin katıldığı iftarda misafirler, iftar sofrasında gerçekleşen buluşmanın keyfini yaşadılar. İftar saatinin gelmesi ile birlikte davetliler, hazırlanan özel menü ile iftarlarını açtılar.

Bu özel geceye, fasıl dinletisi ve kanun solosu renk kattı.

Davetliler oruçlarını açarken, Aysha Dergi İmtiyaz Sahibi Pınar Erez davetlilere, katılımlarından dolayı ‘Hoşgeldiniz’ konuşması yaptı.

Derginin iftar davetine; Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Atabek Erdoğan, İçişleri Eski Bakanı Muammer Güler’in eşi Neval Güler, Ak Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu’nun eşi Gülser Babuşçu ve kızı Zeynep Babuşçu gibi siyaset hayatından isimlerin yanı sıra Feryal Gülman, Beyhan Bağış, Arzu Savgı, Can Oya İdil, Ece Kırmızıgül gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok seçkin isim katıldı.

İftar davetimizde çekilmiş olduğunuz fotoğraflara aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan