Belmando Pantolon Nedir: Kimlere Yakışır: Nasıl Kombinlenir

Belmando Pantolon Nedir?

Kesim itibariyle daha çok havuç pantolon modelini anımsatan ancak beli lastikli oluşundan kaynaklı daha çok günlük kullanım için müsait olan pantolon modeline belmando pantolon denmektedir.

Çok rahat kumaşlarla üretilen bu pantolon modeli spor ve günlük giyime uygundur.Kadınların iş hayatında ya da özel zamanlarda giyerek hata yapmamalarını öneririm, çünkü tam bir sokak stilini yansıtıyor belmando pantolon modeli. Bu yüzden kadınlarımıza kombinleme önerileri vermek gerektiğini düşünüyorum. Ancak öncelikli konumuz bu pantolon modelinin kimlere yakıştığını saptamalıyız. O yüzden gelin birlikte ‘Belmando Pantolon Kimler Giymeli? ‘ sorusunu inceleyelim.

BENZER YAZILAR

Mom Jean Pantolon Kimlere Yakışır

Belmando Pantolon Kimlere Yakışır ?

Belmando pantolon modelinin gerek beli lastikli olması gerekse de basen kısmında bollaşması nedeniyle giyerken basen ve beldeki fazlalıklara ekstradan dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü bu model basen ve beldeki fazlalığı direk gözler önüne sermektedir. Bu nedenle belmando pantolon kimler giymeli sorusuna üzülerek söylüyorum ki ince ve uzun fizik yapısına sahip bel ve basen bölgesinde fazlalıkları olmayan kadınlar tarafından tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle beli lastikli yapısının t shirtlerle kombinlenirken kapatılmaması gerektiği için bel ve basen bölgesindeki fazlalıkları tuniklerle kombinleyerek de gizleyemiyoruz. Aksi taktirde uzun ve salaş üstlerle kombinlendiğinde belmando pantolonun modeli belli olmadığından rüküş görünme riskimiz artmış olabilir. O zaman gelelim Belmando Pantolon Nasıl Kombinlenir kısmına

Belmado Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Belmando pantolonlarının bel kısmının lastikli oluşundan dolayı ben özel zamanlarda kombinlenmesine karşıyım. Açıkçası  gecelerde ya da iş hayatında giyildiğinde çok ucuz bir görünüm ortaya çıkarttığını söylemeliyim sizlere. Bu nedenle belmando pantolonlar günlük kullanım için daha uygundur. Zaten belmando pantolon modellerinin kumaşlarına da dikkat edersek daha çok rahat kumaşlar ve penye kumaşlar kullanılarak yapılmıştır. Penye  kumaştan olan pantolonlarla da lütfen geceleri davetlere yada işe gitmeyelim lütfen çok kötü bir görüntü ortaya çıkarıyor. Ama ben rahatlığımdan ödün vermem penye oluşunu ve lastik kısmını kapatarak kombinlerim diyorsanız; o zamanda size fizik yapınıza dikkat etmeniz gerektiğini söylemeliyim. Tabi bel ve basen kısmınızda fazlalıklarınız yoksa şık gömlekler ve topuklu ayakkabılarla ya da babetlerle davetlerde ve iş hayatında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Doğru bir şekilde kombinleyip şık ve güzel bir görünüm sağlamak sizin elinizde.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.