Dar Pantolon Kimlere Yakışır: Dar Pantolon Modelleri Neler

Kendi içerisinde gruplara ayrılan bu dar pantolon modeli aslında birçok pantolon modelini bünyesinde barındırır. Bu sebeple de vücut tipimize göre kombinlememiz oldukça kolaydır.

Dar Pantolon Kimlere Yakışır

Dar pantolonu güzel bir şekilde taşıyabilmemiz için düzgün vücut hatlarına sahip olmamız gerekir. Yani dar pantolon kimler giymeli dersek eğer uzun güzel bacaklara sahip basen ve bel bölgesinde fazlalıkları olmayan tıpkı balerinlerin sahip olduğu bir vücut yapısına sahip kadınlarımıza çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Ancak; bu pantolonları illa böyle fiziğe sahip kadınlar giyecektir diye bir şey tabi ki yoktur. Uygun dar pantolon modeller seçildiği sürece gayet güzel bir görünüm elde edebiliriz.

Basen ve bel bölgemizde fazlalıklar olduğu düşünülüyorsa dar pantolonun yüksek bel modeli seçilmeli ve üzerine bol ve uzun gömlekler t-shirtler kazaklar tercih edilerek; gayet şık ve zarif bir görünüm elde edebiliriz. Ayrıca dar pantolon modelleri artık tüm giyim markalarında bulunmaktadır.

Bacaklarımızda fazlalıklar olduğunu düşünüyorsak o zaman da dar pantolonun basen kısmı dar olan, bacaklara doğru genişleyen modellerini tercih etmeliyiz. Komple dar gelen kesimlerden kaçınmalıyız ki bacaklarımızın kalınlığını kapatalım ve şık görünüm elde etmiş olalım.

Çizme Pantolon Kimlere Yakışır makalemize göz atmayı unutmayın.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.