DEFACTO, ‘FIRAT X DEFACTO’ KOLEKSİYONU İLE WEB 3.0 DÜNYASINA MERHABA DİYOR!

Global moda markası DeFacto, Web 3.0’ın ünlü karikatür kahramanı Fırat iş birliğiyle hayata geçirdiği Fırat X DeFacto Koleksiyonu ile Web 3.0 dünyasına giriş yapıyor. Fırat X DeFacto koleksiyonu teknolojinin gücünü, DeFacto’nun yenilikçi moda anlayışıyla harmanlıyor.

 

DeFacto, ülkemizin en başarılı karikatüristlerinden Uğur Gürsoyun hayat verdiği Fırat karakteriyle birlikte Web 3.0 dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Moda ve yeni trendleri, teknolojinin gücüyle birleştiren ve sektörde öncü çalışmalara imza atan DeFacto, Fırat ile hazırladığı koleksiyonla Web 3.0 dünyasına da yenilikçi yaklaşımını taşıyor ve ekosisteme değer katıyor.

 

Fırat X DeFacto koleksiyonu; sweatshirt, hoodie, eşofman altı gibi parçalarla beraber bere, çorap, çanta ve suluk gibi aksesuarların bir araya geldiği 28 parçadan oluşuyor. Ürünlerin üzerinde bulunan QR kodları, müşterileri Instagram’da hazırlanmış özel artırılmış gerçeklik (AR) filtrelere yönlendiriyor ve Fırat x DeFacto dünyasını ‘fijital’ ortamda deneyimletiyor. DeFacto, bu deneyimle Türkiye’de ilk kez Target Tracking AR Filtre uygulamasını kullanan markalar arasında yerini alarak olarak öne çıkıyor.

 

Hafif ve rahat dokulu kumaşlarla sportif bir şıklık sunan koleksiyonun tasarımları, Web 3.0 dünyası aracılığıyla hayatımıza girmiş kelimelerden oluşuyor. Sevilen karikatür kahramanı Fırat’ın renkli dünyasını tasarımlara taşıyor. DeFacto’nun Web 3.0 dünyasının başarılı projelerinden biriyle güçlerini birleştirdiği, moda dünyasına yön veren Fırat X DeFacto koleksiyonu ile dijital dünyanın bir parçası olmak isteyen tüm moda severlerin beğenisine sunuluyor.

 

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın