DeFacto “Romantic Holiday” Koleksiyonu ile Zarafet Ön Planda

DeFacto, tarzıyla fark yaratmak isteyenler için “Romantic Holiday” koleksiyonunu tasarladı. Pastel renklerin hakim olduğu ve özellikle toz pembenin öne çıktığı yeni koleksiyon, şık bir görünümün anahtarı oluyor.

 Global moda markası DeFacto, rahatlığına ve şıklığına önem veren kadınlar için modest grubunda yer alan yepyeni bir koleksiyon tasarladı: Romantic Holiday. Koleksiyona hakim olan pastel ve siyah-beyaz renkler, her daim fark yaratmak isteyen kadınların tercihi olacak.

Bohem tarzdaki elbiseler, dökümlü gömlekler ve minimal desenlerin öne çıktığı koleksiyon, kendine zaman ayırmanın önemini de vurguluyor. Yoğun iş temposu ve hızlı akan hayata bir nefes almak isteyen ve tarzını da ön plana çıkarmak isteyen tüm kadınlar “Romantic Holiday” koleksiyonu ile kendini iyi hissedecek.

DeFacto Romantic Holiday koleksiyonuna www.defacto.com adresinden, DeFacto mobil uygulamasından ve tüm DeFacto mağazalarından ulaşılabiliyor.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan