Devrim Yaratacak Trend Çantalar

Güz kapıda ve bize doğru geliyor. Yani sonunda gardırobumuzu güncellemenin ve ciddi bir alışveriş yapmanın zamanı geldi. Her yeni sezon için ciddi alışveriş yapmanıza gerek yok ama bazı sezonların beraberine getirdiği trendler bu alışverişi vazgeçilmez yapıyor. Sezonun en trend dış giyim ve kazaklarını giymek için henüz çok erken olsa da, aksesuarları giymekte geç kalmış da olabiliriz. Aksesuar demişken en önemli parça çantalar bu sezon göz kamaştırıyor. Yeni çanta trendinin test sürüşüne başlamak için asla erken değil. Geometrik şekil kutu çantalar, kürk askılı ve logomaniye kadar uzanan 7 çanta modeli 2018 Sonbahar trendinin özetidir.

Dior Eyer çantası, Fendi bageti modeli, klasik bir Hermes ve polka noktaları Loewe’nin geri dönüşünden, sonbahar havasına uygun aksesuar tutkunları için anında bir çantaya yatırım yapmak için iyi bir zaman. Tek ihtiyacınız bir çanta olabilir ama bu çantalar tek başına her şey olabilir… En sevdiğiniz güz aksesuar parçalarından sezonun yemyeşil, lüks ve geniş tasarımcı çantalarından bulabileceğiniz daha iyi bir yolu var mı? Sonbahar /Kış 2018-2019 el çantası trendleri, podyumlardan sokak stiline kadar moda bloggerlarının ilgi alanında olmaya devam ediyor.

LOGOLARA DİKKAT

2018 sonbahar trend ayakkabıları gibi, “Logo”  Sonbahar / Kış 2018-2019 çanta koleksiyonları için de bir mega trend. Etiketlerin geniş ve popüler bir çekiciliği vardır. Açıkça modaya uygun olmaları gerekmiyor. Etiketler bu sezon hiçbir sınır tanımadan sonbahar 2018 çantaların anatomisi üzerinde basıldılar. Kayışlarda, köşelerde, ön ve ortada. Balenciaga, neon sarı etiketlerle süslenmiş çantalarını podyumdaki modelleri ile görücüye sundu. Logolu çantalar görünüşte şaşırtıcı derecede güncel ancak aslında retro ve enerjiktir.

3D ÇANTALAR

Alışılagelmişin dışına çıkmaya hazırlanın çünkü klasik çanta modelleri bu sezon çevrim dışı olacak. Dairesel parti manşetleri, Sonbahar / Kış 2018 sezonu için geniş kapsamlı bir trend. Özellikle geometrik çizgileri ile 60’lı yılların nostaljisini hissediyoruz. Dairesel çantalar zarif, kadınsı bir çekiciliğe sahiptir ve geleneksel olmayan tarzınızı sonbaharın soğuk havasına uyarlamanın ulaşılabilir yoludur. Kare kutu çantalar her ne kadar size spor tarzı anımsatsa da aslında gece şıklığında gerekli olan her şeye uygun olacak şekilde tasarlanmış.

Rengarenk ve parıltılı olması sizi başka boyuta taşıyacak kadar şık. Yuvarlak ve kare kutu model çantalarla hemen hemen her yerde rastlayabilirsiniz ama diğer geometrik şekilli modellere de göz yummayın.

İDDİALI RENKLER

Bir Hint yazının ışığında soğuyan serin havanın gün batımından yansıyan yanık turuncu gölgesi Pantone’un sonbahar 2018 favori renklerinden biri. Ve bu ihtişamlı renk çantalara da sıçramış durumda.

Pembe, 2018-2019 mega çanta trendlerinden biri olarak defile podyumlarında önemli bir an yaşadı. Pembe tonların yelpazesinde, cesur feministlerden kadınsı tarzı olanlara kadar herkes için bir şeyler var. Pembe, rahatlatıcı ve davetkâr olduğu için sonbaharın rahat havasına giriyor. Trend çantalarda canlı böğürtlen tonları nötr bir siyah ve griler paletinden olan parçalar ile kombinlendiğinde sonbahar stil iddiasını kazanmış sayılırsınız.

Korkmayın Sonbahar / Kış 2018-2019 çanta trendleri sadece portakallar ve Barbie pembelerinden oluşmuyor. Orman yeşili, sonbahar renklerinin ailesine katıldı. Derin yeşil, bir sonbahar yağmurunun ardından tertemiz ve büyülü bir ormanın görüntüsünü çağrıştırıyor. Doğanın romantik ve saf imgelerini çağrıştıran her şeyi seviyorsanız eğer yeşilin bu tonu da sizin için diyebiliriz. Derin yeşil, gri, kestane rengi ve deve tonlarını mükemmellik ile tamamlıyor ve zarif bir estetik yaratıyor.

Anusha Zubairy

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan