Doğadan Masaya ‘Tane Gurme’

Yöresel ve özel lezzetleriyle sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen ‘Tane Gurme’ ile özel lezzetlerinin sırlarını konuştuk. Bu özel markayı yakından tanımaya var mısınız? Devamı yazımızda…

 

Öncelikle Tane Gurme’den bizlere kısa bahseder misiniz?

Lezzet yolculuğuna 2008 yılında çıkan firmamız kuruluşundan bu yana yurt içi ve yurt dışında titizlikle yapmış olduğu konsept araştırmalarıyla birçok yeniliği misafirleriyle buluşturmuştur.

Yöresel ve özel tatların takipçisi olan Tane Gurme, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafındaki doğal, kaliteli ve sağlıklı gurme lezzetleri kaynağından özenle seçip hijyenik koşullarda ilk günkü tazeliğiyle sizlerin damak tadına sunmaktadır.

Şehir şehir, ülke ülke dolaşmanıza gerek kalmadan temin edebileceğiniz yüzlerce yöresel ürünle ve gurme lezzetlerle donatılan Tane Gurme ’ye adım attığınız anda kendinizi adeta bir lezzet şöleninin ortasında bulacaksınız.

 

Peki, ürün çeşitlerinde neler var?

Bol çeşitli yöresel kahvaltılık ürünlerinin olduğu şarküteri reyonundan atalık tohumlardan ve organik taş değirmen köy unlarından yapılan ekşi mayalı ekmek çeşitlerine, en taze meyve ve sebzelerin yer aldığı manav reyonundan, taze sıkılmış vitamin deposu meyve sularımızın yer aldığı fresh içecekler köşesine, kendi mutfağımızda üretilen ev yapımı zeytinyağlı ürünlerin yer aldığı meze reyonundan piliç çevirmesine, baklava ve sütlü tatlıların yer aldığı tatlı reyonundan kurabiye ve böreklere, bütün bunlarla birlikte ithal ürün çeşitlerine varıncaya kadar çok geniş bir ürün yelpazemiz vardır.

 

 

 

Ürünlerinizde önceliğiniz nedir?

En kaliteli, sağlıklı, doğal ve yöresel gurme ürünleri kaynağından özenle seçip hijyenik koşullarda ilk günkü tazeliğiyle misafirlerimizin damak tadına sunmak Tane Gurme’nin en temel prensibidir.

Tane Gurme, ürünlerinde yöresel tatları mı yoksa evrensel tatları mı tercih ediyor?

Gıda konseptlerini yerinde araştıran ve Türk damak zevkine hitap etmeyi ön planda tutan Tane Gurme, kendi mutfağını da kurarak evrensel ve yöresel tatları, zengin ve farklı aromaları, gurme tatlar çerçevesinde tek bir çatı altında toplayarak ziyaretçilerine sunmayı kendine öncelikli misyon edinmiştir.

Ürünlerinizde müşterilerinize vaatleriniz nelerdir?

Bir zamanlar insanoğlunun doğadan gelen lezzetleri en zahmetsiz çaba ile elde ettiği doğal ve katkısız gıdaların erişiminin neredeyse lüks hâline geldiği günümüzde, Tane Gurme olarak amacımız bu en tabii hakkınıza ulaşmanıza vesile olmaktır.

 

Biliyorsunuz ki gıda ürünlerinde herkesin önceliği doğal olması. Siz bu konuda ne kadar dikkatlisiniz?

Kuruluşundan b güne yapmış olduğu araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla özel tatların ve gurme lezzetlerin takipçisi olan Tane Gurme bu misyonunun yanında sağlam bir güvenilirliğe de sahiptir. Bu doğrultuda sertifikalı ve laboratuvar onaylı ürünleriyle akıllarda şüphe bırakmamaktadır. Bundan dolayı Tane Gurme, sağlıklı beslenmek isteyen damak tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmuştur.

 

Müşterileriniz ürünlerinize hangi sosyal mecralardan ulaşabiliyor?

Takipçilerimiz bize @tanegurme Instagram, Facebook ve YouTube sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilecekleri gibi, www.tanegurme.com adresinden e-ticaret sitemizi ziyaret edip ürünlerimizi inceleyip alışveriş yapabilirler. Şehir içine kendi araçlarımızla, şehir dışına ise kargoyla Türkiye’nin her yerine ürün gönderiyoruz.

 

Eklemek istedikleriniz…

Doğadan gelen lezzetlerin ulaşılması zor olduğu böyle bir dönemde, bu ürünlere ulaşıp sizlere sunmak, en doğal hakkınıza erişmenize vesile olmamızı sağlayarak, bizleri ilk günkü heyecanımızda tutmakta.

Sizlerin teveccühü, damak tadınıza layık olabilmek maksadıyla bize mutluluk veren bir sorumluluk duygusu yüklemektedir.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın