Doğal Güzellik Denince …

Yaz gelince ayrı bir güzel olmak isteyenlerin adresinde, Hatice Cavaş Güzellik Merkezi’ndeyiz. Güzellik sektörünün Pırlanta Kadını Hatice Cavaş ile yaz bakımını, yaza özel uygulamaları ve sektördeki başarıları nedeniyle aldığı Pırlanta Kadın ünvanını konuştuk.

Esra Demirbaş

Sektörün pırlanta kadını Hatice Cavaş’ı kısaca tanıyabilir miyiz?

Tabii, Ben küçük yaşta evlendim, küçük yaşta da bu sektöre atıldım. Bizim zaten eşimin ailesinden gelen bir altyapı da vardı. Aynı zamanda dermatoloji uzmanlığını bölümünden mezun oldum ki hala öğretim üyesi olmak için okuyorum. Hedeflerim tabii ki daha bitmedi ben her zaman derim eğitim dipsiz bir kuyu gibidir mutlaka indikçe inesin gelir. O yüzden de bu yola baş koydum. Güzellik sektörü olarak hem eğitim alarak hem vererek buralara geldik. Ayrıca çok teşekkür ediyorum beni pırlanta kadını seçtikleri için çok mutlu ve gururluyum.

 

Estetik ve güzellik merkezinizde danışanlarınıza ne tür hizmetler sunuyorsunuz?

Medikal anlamda her şey diyebilirim. Danışanlarımın çoğu doğal güzellik için bizlere geliyorlar. Burada onlara saçtan ayak tırnağına kadar bütün medikal işlemlerin hizmetini veriyoruz.

 

Yaz geldi. yazın bakımlı ve güzellik olmak adına önerileriniz neler?

Yaızn mutlaka bütün danışanlarıma yaz için vitamin şart diyorum. Çünkü vitamin takviyesi aldıkları zaman güneşe karşı bir kalkan alıyorlar ve kendilerini korumaya alabiliyorlar. Tabii ki uzmanın cilt analizinden sonra kaç faktörlü krem vereceği önemli buna göre de danışanlarıma neleri kullanıp kullanamayacaklarını söylüyoruz.

 

Hatice hanım, yaz döneminde hangi tedaviler en çok tercih ediliyor?

Tabii ki en başta cilt bakımı tercih ediliyor beraberinde zayıflama biliyorsunuz ki her kadının derdi selülitler için danışanlarımız bize geliyor ve özellikle bu aylarda inanılmaz derecede yoğun oluyoruz.

 

Yüzlerce kişinin güzelliğine güzellik katıyorsunuz… Sizi diğerlerinden ayıran nedir?

Herhalde doğallıkla gelen güzelliğe önem verdiğim için. Biz kişilerin yüz hatlarını değiştirmeden ona yakışanı vermeye çalışıyoruz.

 

Pırlanta kadın seçilmenizi neye borçlusunuz?

Aslında ben bunu halkımıza ve danışanlarıma sormam gerektiğini düşünüyorum. Bu ödülü bana veren kişilere sormak gerekiyor. Ne mutlu bana çok teşekkür ediyorum.

 

Doğal güzellik denince akla gelen ilk kişilerdensiniz… sırrınız nedir?

Sırrım doğallığı sevmem diyebilirim. Ben sadece insanda değil tüm dünyanın doğal natürel halini seviyorum. Yani doğasıyla yemeğiyle, insanıyla, güzelliğiyle her şeyiyle doğalı seviyorum. Ben doğal insanları da çok seven biriyim. Anadolu insanı benim için her zaman daha farklı bir güzelliğe sahip ve çok daha saf yönlerinin olduğunu düşünüyorum. Kısacası benim sırrım doğallığı sevmemde.

 

Hem iyi bir anne hem sektörün yıldızısınız… ikisini yürütmek zor olmuyor mu?

Hiç değil. Evlatlarıma baktıkça inanın ki o kadar büyüyorum. O kadar mutlu oluyorum, gurur duyuyorum ki onlarla… Ben bütün evlatları, bütün çocukları çok seviyorum belki de onların gücü beni buralara kadar getirdi.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın