Evde Kolay Yapabileceğiniz Detoks İçecekleri

Kolay Detoks Tarifleri

Merhabalar yaşadığımız bu günlerde gündemimizdeki korona virüsü hepimizin sağlığı açısından tehdit oluşturuyor. Evlerimizden dışarı çıkamadığımız bu günlerde hazırlayacağımız detoks suları ile evde de sağlığımızı koruyabiliriz. Haydi sağlığımız için detoks içeceklerimizi beraber hazırlayalım!.

1)  SALATALIK DETOKSU

WhatsApp Image 2020 03 18 at 11.52.35

  • Güne pozitif başlamak istiyorsanız salatalık suyu sizlere çok iyi gelecek. Sürahiyi su ile doldurup içerisine salatalık dilimleri ve limon dilimlerini ekleyin. Ardından nane yaprakları ve buz da ekleyin. Salatalık detoks suyunuz hazır.

2) YEŞİL LİMON DETOKSU

WhatsApp Image 2020 03 18 at 11.52.35 1

  • İlk olarak elmayı küp küp doğrayarak içeceğinizin hazırlamaya başlayın. Daha sonra bardağa zencefil, limon, elma ve yeşil limon suyunu sıkarak ekleyin. Sodayı da ekleyerek dilerseniz taze naneli olarak içebilirsiniz. Yeşil Limon Detoks suyunuz hazır.

3) TARÇIN VE ELMA DETOKSU

WhatsApp Image 2020 03 18 at 11.52.33

  • Elmayı iyice yıkayıp kabuklarıyla beraber dilimleyerek içeceğinizi hazırlamaya başlayın. Şişe veya sürahiye oda sıcaklığında su, çubuk tarçın ve doğradığınız elmayı ekleyin. Daha sonra kapağını kapatıp en az 5 saat bekletin. Tarçın ve Elma Detoks suyunuz hazır.
İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan