50 TL Altı En İyi Aydınlatıcılar

L’oreal Lumi – Magique Aydınlatıcı Kalemi
Günlük makyajda doğal duruşu ile gönülleri fetheden L’oreal Lumi-Magique Aydınlatıcı Kalemi, 50 TL’nin altına sahip olunabilecek en iyi aydınlatıcılardan birisi. Yansımalı ve ıslak bitişli bir makyajı sevenler için kalem aydınlatıcıların pratikliğini de yansıtan bu ürün, simli aydınlatıcı sevmeyenler için de kurtarıcı niteliğinde.
 

loreal lumi

The Balm Manizer Aydınlatıcı
Kalitesi ile birçok kişi tarafından severek kullanılan ve indirim günlerinde neredeyse ilk biten reyonlara sahip The Balm markası, aydınlatıcı konusunda da yüzünüzü güldürüyor. The Balm’ın Manizer aydınlatıcı koleksiyonu üç farklı rengi ile satışa sunuluyor. Pembe yansımaları olan Cindy Lou açık tenliler için uygunken, buğday tenliler için altın yansımalı Mary Lou ve esmer tenliler için Betty Lou renkleri uygun bulunuyor.
 

makyaj ürünleri aydınlatıcılar

Pastel Moon Light Likit Aydınlatıcı
Pastel markasının ambalajı ojeyi andıran bu ürünü, likit formülü sayesinde yüzle kolayca bütünleşiyor ve aydınlık bir görünüm sağlıyor.
 

pastel

The Body Shop Honey Bronze Aydınlatıcı
Kremsi bir yapıya sahip olan Honey Bronze aydınlatıcı, yüze kattığı hafif bir bronzluk ile çoğu kişinin favori aydınlatıcısı haline geldi. Bu aydınlatıcı tabiri caizse “güneş öpmüş” efektini vermede oldukça başarılı. Ayrıca yüze kazandırdığı doğal yansıma ile yüzün istenilen noktaları ön plana çıkarılabiliyor.
 

honey bronze

 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.