6-9 Eylül Uluslararası Felsefe Günleri Sempozyumu

Kadıköy Belediyesi tarafından 6 – 9 Eylül 2016 tarihleri arasında dünyanın ünlü felsefecilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Değer, Değerler ve Anlam başlıkları altında yapılacak sempozyum Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Uluslar arası Felsefe Enstitüsü tarafından dünyanın değişik ülkelerinde gerçekleştirdiği “Felsefe Günleri” kongresine Maltepe Belediyesi, Kadıköy Belediyesi, Marmara Eğitim Vakfı, Kuçuradi Felsefe ve İnsan Hakları’nın sponsorluğunda gerçekleşecek olan organizasyona çok sayıda katılımcının iştirak etmesi bekleniyor.

“Uluslar arası Felsefe Günleri” ne katılım ücretsiz olup organizasyonun konuşmacıları arasında Uluslar arası Felsefe Enstitüsü üyelerinden Prof. Dr. Mircea Dimitru, Enstitü Genel Sekreteri Prof.Dr. Bernard Bourgeois, Maltepe Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. İoanna Kuçuradi ile felsefe alanında dünyaca isim yapmış felsefe otoriteleri konuşmacı oluyor. Prof. Dr. Kuçuradi’ nin önderliğinde organize edilen sempozyumda insanlık âleminin içinde bulunduğu sorun ve problemlere felsefi açıdan bakılarak gelen misafirlere yeni oluşumlar katılması planlanıyor.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın