Hepimiz Çok Güzeliz

Son çıkan trendleri takip edip hemen tedarik etmek isterler. Hatta güzelliklerini değerli mücevherlerle taçlandırmak olmazsa olmazlardandır. Peki ama güzel olabilmek için maddi manevi bu kadar zahmete girmeye gerçekten gerek var mı?
Her bayan ayrı renkte açan bir çiçek gibidir. İçten gelen bir tebessümün vereceği güzelliği hiç bir ürünle elde edemeyeceğinizi üzülerek söyleyelim. Kendine güvenen bir duruşu olan hanımlar her zaman alımlı ve zarif bir görünüm sergilerler.

Ruhunuzun derinliklerinden gelen güzelliğinizi hiçbir ekstra ürünle gölgelendirmemenizi önermek istiyoruz ancak biliyoruz ki her hanım bir fark ve ayrıcalık sahibi olma eğilimindedir. İşte bu açıdan olaya yaklaşmak ruhumuzu tüm negatif düşüncelerden arındıracak, sağlıklı beslenmek, egzersiz yapmak ve en önemlisi stresten uzak yaşamak sizi tazelerken yüzünüze eşsiz bir güzellik ışığı bırakacak.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın