Moda Tutkusu by Love my body ve Mika-Der işbirliği!

Türkiye’de 32 mağazasıyla hizmet veren Love my body, jean ve triko ağırlıklı Moda Tutkusu by Love my body kapsül koleksiyonunun yaratıcıları Moda Tutkusu ile birlikte bugüne kadar yaptıkları birbirinden başarılı projelerle Çocuk Evleri, Sevgi Evleri ve Rehabilitasyon (Çocuk Destek Merkezleri) açmak, bağlı bulunan Çocuk yuvası ve yetiştirme yurtlarının, Çocuk ve Sevgi Evlerinin yaşam koşullarını iyileştirmek için faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu Mika-Der için özel bir sweatshirt koleksiyonu hazırladı.
 

​   ​​ love my body

 

Moda Tutkusu by Love my body for Mika-Der: Çocuklar için elele…
 
Çocukların ön planda olduğu çeşitli mesajlarla süslü sweatshirtlerin lansman ve ilk satışlarının 8 Aralık 2016 Perşembe günü yapıldığı Moda Tutkusu by Love my body for Mika-Der koleksiyonu, yine aynı gün itibariyle Love my body mağazalarında ve online sitesinde satışa sunuldu. Lansmana cemiyet, moda ve televizyon dünyasından ünlü isimler katıldı.
 

Moda Tutkusu by Love my body

 
Love my body, beş sezondur Moda Tutkusu ile sürdürdüğü işbirliğine şimdi Türkiye’de değerli işlere imza atan Mika-Der ile yeni bir boyut kazandırdı. Koleksiyon için ünlü isimler de tasarlanan sweatshirtlerle poz vererek projeyi destekledi.
 

love my body

 
Moda Tutkusu by Love my body for Mika-Der koleksiyonu anlamlı mesajlarıyla güzel bir hediye alternatifi olurken, aynı zamanda da sweatshirtlerin satışlarından elde edilen gelir ile yapılan bağışlarla Mika-Der’in inşaatına geçen yıl başlanan Tekirdağ Kapaklı Mika-Der Çocuk Destek Merkezi projesine destek veriliyor.
 

love my body

 
Love my body Hakkında:
2008 yılında 36-50 beden aralığı alternatifleri sunarak modayı her bedene kavuşturmayı amaçlayan marka Love my body markası; bugün kendine güvenen, cesur ve elegan stili ile öne çıkıyor. 32 mağazalık perakende zinciri Love my body, üç sezondur sokak moda trendlerinin öncüsü Moda Tutkusu kızları ile de jean ve triko ağırlıklı bir kapsül koleksiyon da hazırlıyor.
 

başak dizer

Love my body, 1992 yılında kurulan Adil Işık Group bünyesindeki bir marka. Rusya dışında 21 farklı ülkede; Azerbaycan, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Çin, Fas,Gürcistan, İran, Karadağ, Kazakistan, Kıbrıs, Kuveyt, Kuzey Irak, Libya, Makedonya, Mısır, Moldova, Nahçıvan, Polonya, Suudi Arabistan ve Ürdün’deki satış noktalarıyla hizmet veren Adil Işık Grup bünyesinde; Love my body dışında adL ile adL markasının alt koleksiyonları codentry, Night Zoom ve adl+Cengiz Abazoğlu koleksiyonları da bulunuyor. Adil Işık Group, Türkiye’de toplam 118 mağaza ve 300 satış merkezine sahip.
 

başak dizer

 
Mika-Der Hakkında:
Mika-Der, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde; Çocuk Evleri, Sevgi Evleri ve Rehabilitasyon (Çocuk Destek Merkezleri) açmak, bağlı bulunan Çocuk yuvası ve yetiştirme yurtlarının, Çocuk ve Sevgi Evlerinin yaşam koşullarını iyileştirmek,  bu kurumlarda yaşayan çocuklarımızın eğitim, müzik, tiyatro, spor ve psikolojik desteklerle bugünlerine ve geleceklerine hazırlamak amacıyla kurulmuş bir sivil toplum örgütü. Derneğin ele alınması düşünülen il için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve valilikten gerekli izinleri aldıktan sonra gerçekleştirilecek proje ile ilgili planlama yapılarak yapım aşamasına başlanır. Proje bittikten sonra da ekip ilgililerle birlikte yapılan hizmetleri yerinde denetler. Dernek; gerekli finansman desteğini konser, balo gibi çeşitli etkinlikler düzenleyerek ya da bağışçılar kanalı ile sağlar.
 

love my body

Moda Tutkusu Hakkında:
Üniversitede işletme bölümünü bitirip, sektörde üst düzey yönetici olarak çalışan iki iş kadını olan Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün, Türkiye’nin en başarılı moda akademisinde iki yıl boyunca moda tasarım eğitimi aldıktan sonra 2011’de kendi markaları Mybestfriends’i kurdular. Türkiye’de stili ile fark açan, moda otoriteleri tarafından kabul gören, yazıları ile kaliteli bir yaşam tarzını anlatan iki moda bloggerı olarak da beş sezondur Love my body’e sokak modasına dair jean ve triko ağırlıklı kapsül koleksiyon hazırlıyorlar.

 
 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.