Panasonic Toughbook 20’nci Yılını Kutluyor

Kurumsal mobil çözüm markası Panasonic Toughbook, 26 Eylül itibarıyla sektördeki 20’nci yılını kutluyor. Yıldönümü kutlamaları kapsamında hâlihazırda çalışır durumda olan en eski Toughbook dizüstü bilgisayarları bünyesinde bulunduran müşterileri Japonya’da muhteşem bir tatil kazanma fırsatı bekliyor. VDC Research’ün yaptığı en güncel analiz, Panasonic’in Avrupa dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet pazarlarındaki liderliğini ortaya koyuyor.

Panasonic 2015 itibarıyla Avrupa dayanıklı dizüstü bilgisayar pazarında %66 dönüştürülebilir satış payı, dayanıklı tablet pazarında da %59 satıştan gelir payına sahip. Panasonic Toughbook ve Toughpad ürün gamı, 2015 yılında Avrupa’da tüm rakip dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet cihazların toplamından daha fazla miktarda satıldı.

Panasonic pazarı sürekli olarak takibinin yanı sıra kendi ürünlerine yönelik araştırma, geliştirme, inşa etme, test etme ve pazarlama faaliyetlerine karşı gösterdiği coşkuyla sektörde ilkleri gerçekleştiren Panasonic Toughbook, dayanıklı mobil cihazlar alanında 20’nci yüzyılda olduğu gibi 21’inci yüzyılda da standartları belirlemeyi sürdürüyor.  
 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın