Saçlarınız Yaza Yenik Mi Düştü?

Her problemi tek tek irdeleyerek basit çözümler üretecek sizi bu sıkıntıdan hemen kurtaracağız. Eğer saçlarınızdaki problem aşırı kuruluksa ekstra yoğun bakım kremleri ve nem verecek ürünler imdadınıza yetişerek saçlarınızı eski sağlığına kavuşturacak.
Bir diğer problem ise özellikle sarı tonlarda saç renginizin güneş ışınlarından dolayı yeşil bir tona doğru kaymasıdır. Bu sorun için ise UV koruyucu krem ve şampuanlar saçlarınızın renginin güneşten tahrip olmasına izin vermeyecektir.
Eğer ki ince telli saçlarınız deniz ve havuzdaki klordan dolayı sertleşmiş ve basılmışsa hacim veren şampuanlar ya da bakım ürünleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer tam tersi saçlarınızda aşırı yağlanma sorunu meydana geldiyse son günlerde adından sıkça bahsettiren kuru şampuanlar saçlarınızı yıkmadan temizleyeceği için hem pratik hem hızlı bir şekilde saçlarınızı yeniden hayata döndürecek.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın