Sandviç Yiyebileceğiniz En İyi Mekânlar

Sandwich Lab: Muhammaradan tutun da ballı hardallı sosa kadar sos çeşitleri ve foccacio, sade, çekirdekli, domatesli panini, sade baget gibi ekmek seçenekleri sunan mekanda kendi sandviçinizi kendiniz de hazırlatabiliyorsunuz. Birbirinden çeşitli ve lezzetli bu sandwichler Bahariye Caddesi/Kadıköy’de…

Duran Sandwiches, Taksim: Viyanalıların değişmez tadı olan Duran Sandwich’in 1991 yılından beri hizmet verdiği İstiklal Caddesi’ndeki dükkânı, vitrini ile insanı kendine çekiyor. Bunun yanı sıra sekiz şubesi bulunan mekânın menüsünde, sıcak–soğuk sandviç, tortilla, salata ve tatlı çeşitleri bulunuyor.

Şütte Caddebostan: Şarküteri kültürünü yaşatan, aynı zamanda istediğiniz tüm kahvaltılık ürünleri de temin edebileceğiniz mekânın zengin şarküteri çeşitleri ile bezenmiş sandviç ve salata seçenekleri hayat kurtarıyor.

Schlotzsky’s Deli Kozyatağı: Ekmeklerin günlük pişirildiği mekanın en sevilen sandviçi THE ORIGINAL CLASSIC SINCE 1971; dana salamı, Türk tipi Macar salamı, sucuk, eritilmiş yaşlandırılmış cheddar, mozzarella ve parmesan peynirleri, marine edilmiş siyah zeytin, kırmızı soğan, domates, göbek marul ve hardal Schlotzsky’s özel ekmeği ile hazırlanıyor. 15 çeşit sıcak sandviç seçeneği bulunuyor.

FidBid Sandwiches Beylikdüzü:  Eğlenceli bir konsept ile taze pişmiş, doğal ve lezzetli ürünleri ilginç soslar ile buluşturarak iki dilim ekmeğin arasına sığdıran FitBid Sandwiches; kahvaltınızı, öğlen yemeğinizi ya da hafif geçirmek istediğiniz akşam yemeklerinizi daha önce yaşamadığınız bir keyfe dönüştürebilir.
 
 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın