Hayatınızı Değiştirecek 5 Makyaj Tüyosu

Kadınların vazgeçemediği makyaj ve güzellik uygulamaları, ipuçlarını bildikten sonra aslında çok kolay. Make up Artist Alev Karslı, hayatınızı değiştirecek, makyajınızı üst seviyeye taşıyacak 5 tüyosunuz Aysha Dergi okuyucuları için yazdı…

 

1- Herkesin makyaj çantasında mutlaka bir ruj olduğunu düşünüyorum. Kendinize en çok yakıştığını düşündüğünüz, acele içinde olduğunuzda sadece onu kullandığınız ve tatile çok ürün götürmek istemediğinizde bu kurtarıcı rujunuzu yanağınızda allık olarak da kullanabilirsiniz. Fırçaya gerek olmadan parmaklarınızla tamponlayarak uygulayabilir, yüzünüze renk verebilirsiniz.

2- Dudaklarınız kuruduğu zaman pürüzsüz hale getirmek için MAC Lip Conditioner Dudak Nemlendiricisinin içine şeker karıştırıp dudak peeling olarak da kullanabilirsiniz. Bu karışımı dudağınıza masaj yaparak uygulayabilirsiniz, sonrasında karışımı ıslak mendil ile sildiğinizde yumuşacık dudaklara sahip olacaksınız.

 

3- Yanaklarda ve gözlerde bronz trendi devam ediyor. MAC Give Me Sun Bronzer’ı yazın hem bronzer olarak hem de gözlerde sıcak geçiş farı olarak kullanabilirsiniz.

 

4- Göz makyajınızın akmaması için, özellikle daha koyu ve smokey göz makyajlarında MAC 24 Saat Göz Bazını sadece göz kapağınızda kullanmayın, alt kirpik diplerine de bu bazı uyguladığınızda makyajınız asla akmayacaktır.

 

5- Işıltı sevenlere harika bir önerim var. Highlighter pudralarınızı daha pürüzsüz ve süper parlak göstermek isterseniz uygulama öncesi fırçanızı MAC Prep + Prime Fix+ ile ıslatabilirsiniz. Islak fırça ile highlighter’ınızı uyguladığınızda daha kremsi ve ışıltılı bir görünüme sahip olacaksınız.

 

 

 

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan