İstanbul’a Yakın Kadınlara Özel Plaj Ücreti ve Telefonları

İstanbul Ve Çevresinde Olan Kadınlara Özel Plajlar

Yazın kavurucu sıcaklarında rahatlamak için kendimizi denize kıyılarında buluruz. Tesettürlü kadınlar denize girmek istese de hemen hemen her yer kamuya açık alanlardan oluşmaktadır. Bizde sizin için hem güvenilir, hem temiz, hem de Kadınlara Özel Plajları araştırdık. Bu yazımızda İstanbul ve çevresinde olan Kadınlara Özel Plajları bulabilirsiniz…

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Giriş Ücreti ve Telefonu

İstanbul Sarıyer’de bulunan plaj kadınlara özel olmak şartıyla, 0-8 yaş arası erkek çocuklarda plaja girebilmektedir. Plaj girişinde çocukların nüfus cüzdanı ile gelinmesi mecburidir. Giriş ücretine dahil olan; masa, sandalye, bayan cankurtaran, soyunma kabinleri, mescit, sağlık kabini, özel duş kabinleri bulunmaktadır. Plajda çalışanların tamamı bayan personeller. İsterseniz evinizden yiyecek içecek getirebilir ya da plaj tesisinden ücretli olarak temin edebilirsiniz. Tesis plaj gidiş, dönüş, masa, sandalye fiyatı 50 TL’dir. Servisler sabah erken saatlerde evinize yakın ana cadde üzerinden alıp akşam aynı noktaya bırakmaktadır.

Tel:  0 212 538 04 61

Tel: 0 0536 474 98 38

Poyrazköy Kadınlar Plajı Giriş Ücreti ve Telefonu

İstanbul Poyrazköy’de bulunan plaj çok temiz ve durgundur. Çalışan bütün personelleri bayandır. Plajın arka kısmında piknik alanları mevcuttur dilerseniz orada piknik yapabilirsiniz. 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir. 7 ve 9 yaş çocuklar için yarım ücretlidir. Tesis plaj gidiş, dönüş ve plaj ücreti 35 TL’dir. Servisler hizmet verdiği semtlerde sabah 07.00 sıraları evlerinizden alıp,4 akşam dönüşte 18.00 sıralarında tekrar evlerinize bırakmaktadır.

Tel: 0212 538 04 61

Tel:  0212 538 04 75

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı Giriş Ücreti ve Telefonu

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde bulunan plaj belediye tarafından kadınlara özel olarak tahsis edilmiş olup erkeklerin girmesi tamamen yasaktır. Çalışan bütün personelleri bayandır. Plajın güvenliğini bayan zabıtalar üstlenmektedir. 10 yaş üstü erkek çocuklar plaja alınmamaktadır. Plaj girişi ücretsizdir, dilerseniz şezlong ve şemsiye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz servis kullanabilir; bayan cankurtaran, plajda giyinme kabinleri, duş, bayan mescid ve sağlık ekibi hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Servis ücreti 35 TL’dir.

Tel: 0 532 521 90 90

Reis Kadınlar Plajı Giriş Ücreti ve Telefonu

0-6 yaş ücretsiz, 7-9 yaş yarım ücret ödenir. 10 yaşından büyük kız çocukları da ücrete tabidir. 0-8 yaş erkek çocukları plaja alınır. Gidiş, dönüş, ulaşım, plaj giriş ücreti, şezlong, şemsiye, masa sandalye ücrete dahildir. İsterseniz evinizden yiyecek içecek getirebilir ya da plaj tesisinden ücretli olarak temin edebilirsiniz. Plaj içerisinde bulunan piknik masalarını kullanabilirsiniz.

Tel: 0 537 735 39 23

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor.İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.