Kas Gelişimine Faydalı Besinler

Sizde vücudunuz için bir şey yapın ve yağları kasa çevirin! İşte yağları kasa çevirmenize yardımcı olacak bazı besinler…

 

YUMURTA

Hem sağlığa çokça faydalı hem de vücudunuz için olmazsa olmaz olan yumurta sporla beraber hızlıca vücuttaki yağları kasa çevirmenize yardımcı oluyor. Yumurta, içeriğindeki zengin demir, kalsiyum, çinko ile kasların büyümesine yardımcı oluyor.

 

BALIK YAĞI VE BALIK

Güçlü D vitaminine sahip balık, vücudun hızlıca şekil almasına yardımcı oluyor. Balık yağı ise metabolizmayı hızlandırarak hızlı kilo vermenize yardımcı oluyor. Sizde sağlıklı bir şekilde kas yapmak istiyorsanız bu ikiliyi mutlaka deneyin.

 

MUZ

Muzun hiç bilinmeyen bir özelliği ise kilo vermenizde yardımcı olmanız. Muzu sporla birleştirdiğinizde ise vücudunuz hızlıca şekil alacaktır.

 

ISPANAK

Tam sonbahar mevsiminde yemeğine doymadığımız ıspanak kas gelişiminde de oldukça faydalı haftada bir tüketir ve düzenli spor yaparsanız sonuca kendi gözlerinizle şahit olacaksınız

 

KURU BAKLAGİLLER

Kas gelişiminde en iyi bilinen başka bir besin olan kuru baklagiller hem sağlıklı hem vücuda yararlı… Sporcuların en çok tercih ettiği kuru baklagilleri sizde deneyebilirsiniz.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan