KAÇUV’dan 3. Geleneksel Yılbaşı Şenliği!

Her yıl geleneksel olarak yılbaşı şenliği düzenleyen Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, 2019’a umut dolu bir merhaba demek için KAÇUV 3. Geleneksel Yılbaşı Şenliği’ni düzenledi…

27 Aralık Perşembe günü Titanic Downtown Beyoğlu’nda düzenlenen Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) 3. Geleneksel Yılbaşı Şenliği’nde kanser tedavileri tamamlanmış ya da sağlık durumu daha iyi olan çocuklar ve aileleri ile KAÇUV gönülleri 2019’a umutla merhaba dedi.

KAVUÇ 2019 Yılbaşı Şenliği kapsamında, Işık Minik Eller Kulübü’nün desteğiyle anne ve çocuklar için takı tasarımı, kukla yapımı, yüz boyama atölyesi, çam ağacı süsü yapımı atölyeleri düzenlendi. KAÇUV Genel Müdür Yardımcısı Füsun Aymergen, şenlikte hep bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Bütün çocuklar için sağlıklı bir yıl temennisinde bulunan Füsun Aymergen; ““Bizim için çocuklarımızın sağlığına kavuşmasından daha büyük bir mutluluk yok. Bu şenlikte hem onların yeni hayatını hem de umutla baktığımız yeni bir yılı kutladık. Etkinliğimizde bizden desteğini esirgemeyen Titanic Downtown Beyoğlu, Dem Organizasyon, Işık Minik Eller Kulübü, Mutlu Dükkan, Erhan Yazgan ve Çağlar Aksoy, Paradise Görsel, TRANSAY’a da teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.