Kendin-Yap: Ahşap Panolar

Son zamanlarda ahşap objeler ile yapılan ev dekorasyon fikirleri çok popüler. İster modern, ister vintage, ister rustik tarzda dekore edilen evlerde kullanılan ahşap objeler; hem evinizin havasını değiştirecek hem de evinizde sıcak ve samimi bir hava yaratacak.

Ahşap dekorasyon trendine siz de katılmak istiyorsanız işte size ahşap paletler ile yapabileceğiniz en basit ve en ucuz dekorasyon fikirlerinden birisi: ahşap panolar.

Ahşap Panolar Nasıl Yapılır?

Basit bir kendin-yap projesi ile yazı ve rakamları ev dekorasyonunuza taşımaya ne dersiniz? Üstelik bunun için konsept mağazalara yüksek rakamlar ödemenize de gerek yok! Yapmanız gereken ahşap bir palet alarak bu paleti sökmek ve her bir tahtasını farklı renklerde boyamak. Boyama işlemini tamamladıktan sonra ahşap tahtaların üzerine istediğiniz harf veya rakamları yazmaya başlayarak duvarınızı hareketlendirecek ahşap panolar elde edebilirsiniz. İsterseniz ahşap paleti hiç boyamadan sadece vernik ile parlatarak üzerine istediğiniz harf ve rakamı yazabilirsiniz ve ahşabın doğal dokusunu koruyabilirsiniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan