Kıyafet Rengine Uygun Parfüm Seçimi Nasıl Olmalı

Kıyafet Rengine Uygun Parfüm Seçimi

Kadınların farklı kıyafetleri ile yaptıkları kombin alternatifleri ile güzel görünmeleri mümkün olabildiği gibi hayallerindeki çekiciliği yakalamaları için şık giysilerine uygun parfüm seçimi yapmaları gerekmektedir.

Kıyafet rengine uygun parfüm seçimi sizin girdiğiniz her ortamda şık görünümünüz ve muhteşem kokunuzla dişiliğinizi öne çıkartmanızı sağlayacağı gibi karşınızdaki kişilerin iki önemli duyusuna da hitap etmeniz mümkün olacaktır. Kıyafet seçimine uygun parfüm kullanılması gerekliliği konusunda tavsiyelerde bulunan uzmanlar kadınların yeni sezonda trend renkleri arasında yer alacak olan mavi giysileri ile aquatic parfümleri kullanmalarını önermektedirler. Mavi ve tonlarından seçtiğiniz kıyafetlerinizin daha da çekici görünmesini sağlayacak aquatic kokular sizin kendinize daha da fazla güvenmenizi de sağlayacaktır. 2019 Yılı trend renkleri arasında yer alan kobalt mavileri özellikle bu kokularla birlikte kullanmanız modayı takip ederken çekici bir hava yakalamanızı da sağlayacaktır.

Kadınların dişiliğini en iyi sergiledikleri kırmızı renk kıyafetlerle parfüm seçimi yaparken oryantal kokuları tercih etmeleri kesinlikle gün içinde veya özel gecede etkisini gösterecektir. Kırmızının verdiği seksi havayı daha da pekiştirmenizi sağlayacak oryantal kokular iş hayatınızda karşınızdaki kişileri rahatlıkla ikna etmenizde de size yardımcı olabilir.

Kadınların vazgeçilmez kokuları arasında baharatlı parfümler kahverengi ve tonları ile birlikte kullanıldığında daha gizemli bir tarz yakalamanız konusunda size yardımcı olacaktır. Bu sezon vitrinlerde şimdiden farklı tonları ile görmeye başladığımız ve kadınlarında kıyafet seçimlerinde çok tercih edeceği turuncu, hardal, sarı renklerle bergamot, portakal, turunçgillerden bir koku sayesinde daha iddialı bir havaya sahip olabilirsiniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor.İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.