Masalsı Bir Atmosfer; Nihan Peker Bridal 2022

Nihan Peker 2022 Gelinlik Koleksiyonunu Pera Palace’ da gerçekleştirilen koleksiyon sunumuyla moda tutkunlarının beğenisine sundu. Yarattığı ikonik koleksiyonlarla moda dünyasının önemli tasarımcılarından biri olan Nihan Peker, 2022 Gelinlik Koleksiyonunda tasarımlarında da benimsediği zarafetin dışına çıkmadan naif ve şiirsel gelinlikler yarattı.

 

Tüm gelin adaylarının hayallerinde kurduğu masalsı gelinliklerden oluşan koleksiyon yüksek işçilik dokunuşlarıyla dikkat çekti. Masumiyet ve saflığın temsili inciler ve asil bir şıklık yaratan kristal işlemelerin yer aldığı rafine gelinliklerin her biri farklı bir peri masalının kahramanı niteliğinde.

 

Her bir gelinlik tasarımıyla tüm misafirlerin adeta büyülendiği Nihan Peker Bridal 2022 Koleksiyon Sunumu Daveti moda, sanat, iş ve cemiyet dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Davete katılan isimler arasında Mehtap Elaidi, Melis Ağazat, Hande Can, Arzu Kunt, Arzu Özal, Begüm Özer, İpek Köse, Burcu Şendir, Fulya Gündoğdu, Meral Tabakoğlu, Mert Aslan, Müge Sırmabıyık, Pelin Kaya, Serap Sarı, Tuğçe Postoğlu, Zeynep Toker, Hande Sezer Pekcan, Burçin Ünaldı, Didem Bağrıaçık, Eda Güzelcik gibi isimler yer aldı.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın