Meryem Uzerli’ye Reklam İçin Servet

Eğer bir şarkıcı ya da oyuncuysanız reklam yüzü olmanız demek servet kazanacağınız anlamına gelir. Günümüzde önemli markalar reklam yüzü olarak genellikle ünlü olmuş isimleri seçmekte. Bu durum reklamları daha etkili kılıyor. Nitekim üşkemizde geçmişten günümüze bir çok isim oyunculuktan veya diğer sanat kollarını icra ettiğinden daha fazla kazancı reklam çekimlerinden kazanmakta. Bunlara en iyi örnekler Cem Yılmaz ve Murat Boz diyebiliriz. Bu isimlere çok daha fazlasını eklemek mümkün. Reklam anlaşması için servet kazanacak isimlerin en yenisi ise Meryem Uzerli oldu.

2 Milyon Liralık Anlaşma!

Meryem Uzerli, yaptığı yeni bir anlaşmaya göre 2 milyon lira kazanacak. Ayakkabı markasının tanıtımında ve çekimlerinde yer alacak olan ünlü oyuncu için 330 Bin Euro alacağı bildirildi. Bu rakam son zamanlarda Türkiye’deki markaların reklam yüzü için yapacağı en yüksek ödemelerden biri.

Hangi marka olduğu henüz net olarak bilinmese de bazı tahminler yapılıyor. Uzerli’nin Türkiye’de ciddi bir hayran kitlesi mevcut. Muhteşem Yüzyıl gibi önemli bir dizide yer alarak ismini tüm Türkiye’ye duyuran Uzerli, çeşitli sinema filmlerinde de yer alıyor. Sadece Türkiye değil yurt dışında da önemli projeleri bulunan Uzerli’nin anlaşması sadece 2019 yılını kapsayacak bir reklam anlaşması olacak.

Sadece tek bir reklam çekimi için mi yoksa birden fazla çekim için mi 2 milyon lira alacağı ise henüz bilinmiyor.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor.İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.