Mimya Tekstil’den İddialı Açılış

Türkiye ve Avrupa’nın birçok bölgesinde satış noktası ile müşterilerine hizmet veren Mimya Tekstil, Acıbadem’de ilk mağazasının açılışını ve sonbahar/kış sezonunun tanıtımını, cemiyetin önde gelen isimleri, influencer ve bloggerların katılımı ile gerçekleştirerek, sezona iddialı bir giriş yaptı.

Mimya Açılış
Mimya Açılış

Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde satış noktaları ile moda severlere hizmet veren Mimya Tekstil, ilk mağazasının açılışını ve sonbahar/kış sezonunun tanıtımını Mimya Tekstil’in sahibi Yasemin Sarpkaya, Aysha Grup İmtiyaz Sahibi Pınar Erez, Esra Seziş Kiğılı, Gönül Kolat, Yağmur Al Shareef, Esra Keküllüoğlu, Elif Üner, cemiyetin önde gelen isimleri Ayla Agca, Emine Karataylı, Fulya Benzer, influencer ve bloggerların katılımıyla gerçekleştirdi. Muhafazakar kadının günlük ve iş hayatında ihtiyaç duyduğu modern çizgilerini kalitesiyle birleştiren Mimya, özel tasarımları ile gücünü farklı coğrafyalarda kanıtlamaya devam ediyor.

Aysha ve Mimya
Aysha ve Mimya

Geleneksel Tasarımlar Modern Çizgilerle Buluştu

2014 yılından Türk tekstilinin kalbi olarak bilinen Osmanbey Bomonti’de serüvenine başlayan Mimya, muhafazakar kadının iş hayatında ve günlük temposunda modern tasarımlarını geleneksel çizgilerle buluşturuyor. Bir kadın girişimci projesi Mimya, kendi coğrafyasından beslenerek bir dünya markası olmak için çalışmalarına devam ediyor.

Mimya sonbahar/kış koleksiyonunda öne çıkan parçalar; ekoseyi deri ile buluşturularak iş kadınları için şık kombinler, püskül ve kürk ile buluşturan ekose ve canlı renklerin hipnoz etkisi ile sezona damgasını vuruyor.

Mimya; tekstil sektöründeki tecrübe, bilgi ve birikimini kullanarak diğer tasarım markaları arasında kendini öne çıkarıyor. Mimya özel tasarımları, eşsiz desenleri, üstün kumaş ve dikiş kalitesi ile birçok markanın aksine güçlü adımlarla müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.

Mimya Acıbadem Mağaza: Acıbadem Cad. No : 226 Acıbadem / İstanbul 

@mimyaofficial

@mimyamagaza

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan