Mor Renk Nasıl Kombinlenir?

Tutkunun rengi olan mor renk, her kadının vazgeçilmezi. Her renk ile kombin edilmesi zor olsa da, bazı renkler mor renge bir o kadar yakışıyor. Sizlere mor rengi daha çok seveceğiniz, mor renk kıyafetinizin yanında olmazsa olmaz renk uyumunu göstereceğim bir yazı hazırladım. İyi Okurlar..

Esra Demirbaş

 

 

LAME RENGİ VE MOR RENGİ UYUMU

Yaz gecelerinde özel bir davete katıldığınızda çok sevdiğiniz mor tunik ile davete gidebilirsiniz. Mor rengi tuniğinizin altına lame ayakkabılar ile asaletinizi öne çıkarabilirsiniz. Pantolon olarak beyaz renk, şal kullanırsanız da mor rengi tonları seçerseniz davetteki en şık kadınlardan biri siz olabilirsiniz.

 

 

BEJ RENGİN MOR RENK İLE UYUMU

Yaz aylarında sadece mor renk kombin kullanmak içinizi karartabilir. Bunun yerine mor rengi bej rengi ile kullanmak sizi hem canlı renklerle buluşturur hem de daha şık görünmenizi sağlar.

 

 

SARI RENGİ VE MOR RENGİ UYUMU

Eğer gideceğiniz yerde dikkat çekmek istiyorsanız sarı ve mor kullanımı tam size göre..  Retro havasına bürünmek istiyorsanız mor ve sarı rengin birlikte kullanılması yeterde artar. Sarı pantolon, mor tunik ile yaz mevsimine yeni renkler getirebilirsiniz.

 

 

 

ALTIN RENGİ VE MOR RENGİN UYUMU

Mor rengi bir kıyafet kendinize seçtiyseniz ayakkabı çanta seçiminde altın rengini tercih etmek sizi daha şık gösterecektir. Her kadın altın rengine bayılır. Mor ve altın renginin birleşmesi ise göz kamaştırır.

 

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan