Oleg Cassini’den 2019 Gelinlik Modelleri!

Gelinlik, abiye ve gelin aksesuarları denildiğinde ön plana çıkan markalardan biri olan Oleg Casssini, bu yılın farklı trendlerini gelin adayları için sunuyor.

Şu sıralar yüzde 25’lik indirimi de bulunan Oleg Cassini Türkiye’nin bir çok ilinde oldukça popüler ve farklı illerden de sipariş almakta.

Unutulmaz düğünlerin ikonik gelinlerini hayallerindeki geceye hazırlamak için ilk günkü hevesi ve usta dokunuşlarıyla durmadan çalışan Viola Chan, her yıl olduğu gibi 2019’da da Oleg Cassini gelinlerini en özel hissettiren tasarımların altına imzasını atıyor.

2019 gelinlik trendlerini nitelikli el işçiliği, özel dokulu kumaşlar ve kusursuz kalıplarla birleştiren Viola Chan, koleksiyonunu stil sahibi tüm gelin adaylarının beğenisine sunuyor.

Viola Chan for Oleg Cassini koleksiyonundaki Victorian, romantik, retro, hafif renkli gelinliklerin yanı sıra sezonun zarif trendleri arasına yerleşen ince askılı, pelerinli ve volanlı gelinlikler de göz dolduruyor.

Geleneksel ve saraylı gelinlerden özgür ruhlu bohemlere, kıvrımlı ve göz alıcı bir deniz kızından modern çağ prenseslerine kadar her konsepte ve stile uygun şekiller alan 2019 gelinlik trendleri; her isteği karşılayacak detaylara özenle dokunuyor.

Oleg Cassini, özenle sunulan detaylar ve farklı trendler kavramını gelinlik ve abiye giysiler üzerinde fazlasıyla iyi sergiliyor. Kendini farklı hissetmek isteyen gelinlerin tercih edebileceği ve mutlak tasarımlarına bakılması gereken bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Tabi sadece gelin için değil. Çok sayıda farklı abiye tasarımlar da yine dikkat çekiyor.

2019 Modası Country Gelinliklere bir göz atın..

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.