Pastel Tonlarda Göz Alıcı Makyaj Teknikleri

Pastel tonlarda göz alıcı makyaj bayanlar makyaj yapma konusunda genellikle işini bilir ama bazen de tüyo ya da öneriye ihtiyaç duyabilir. En çok da makyaj teknikleri öneriye gerek olabilir. Göz makyajları bayanları istediği gibi gösteren en önemli makyaj noktalarıdır.

Göz makyajındaki ayrıntılara bağlı olarak canlı görünmek, enerjik ya da mutsuz,halsiz görünmek elimizde. Küçük bir ayrıntı ile bakışımızdan tutun da ruh halimize kadar değiştirebiliyoruz. Değişim yapmada en çok da göz alıcı renkler önem taşır. Göz makyajında renk seçimi önem taşır ve pastel tonlarda kullanılan renkler daha canlı bir yüz hatları sergilemeye yardımcı olur.

Makyaj konusunda göz alıcı teknikleri tercih etmek malzeme olarak hem ruj için hem de far için iyi bir seçenektir. Özellikte pastel far renklerini kullanmak ten rengine göre de bir renk seçmek yüze canlılık verir. Pastel tonlarda göz alıcı makyaj teknikleri kullanmak hem göz makyaj malzemeleri için hem allık için çok iyi bir seçenektir.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.