Prenses Gibi Hissettiren Kabarık Gelinlik Modelleri

Her kadın küçük bir kızken başlar prenses olma hayallerine.

Büyüyecek ve belki bir prensle evlenerek belki başka bir şekilde prenses olacaktır. En çok prensesli masalları sever bebeklerine prenses elbiseleri giydirirler. Belli bir yaşa kadar bu hayaller böyle devam eder. Bunun mümkün olmayacağını farkettiklerinde ise en azından prenses gibi hissedebilmek isterler.

Kendilerini prenses gibi hissettirecek arkadaşlar bulur. Yine prenses gibi hissettirecek bir adama aşık olur ve evlenirler. İşte o özel gün prenses olmaya en yakın gündür. Ve sırf bu hayaller yüzünden bir prensese yakışır bir gelinlik arayışına girerler. Bu nedenle olsa gerek en çok tercih edilen gelinlikler kabarık gelinlik modelleridir. O kabarık eteği ile bembeyaz gelinliğinin içerisinde bütün gözleri üzerinde hissetmek iste bir kadını çocukluktan itibaren kurduğu hale kavuşturan an.

Elbette pek çok gelinlik var. Özellikle günümüzde modeller çok gelişti. Ama şu bir gerçek ki hiçbir model kabarık bir gelinliğin verdiği o hissi o duyguyu vermiyor. İster tül modeller olsun ister saten farketmez, gelinliğin üst modeli de herkes için farklı bir şekilde olabilir. Evlenmekte olan kadınların her biri farklı bir zevke ve güzellik anlayışına sahip olsada bu gelinlik tercihlerinde kabarık gelinlik modeli çoğunlukta olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Düğünüzde misafirlerin arasından kabarık etekli gelinliğiniz ve başınızda duvağınız ile prenses olmanın keyfini çıkarın ve bol bol fotoğraf çekinmeyi unutmayın. Çünkü insan her zaman giyemiyor o gelinliği.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan