Sayılar Kaderimizi Nasıl Belirliyor?

 

“İsminizdeki harfleri tutun da doğum tarihinizin her bir rakamı, oturduğunuz evin kapı numarası, iş yeri sicil numarası, cep telefonu numarası, meslek unvanınız, kimlik numaranız vs… Her şey sizin tasarımınızı gerçekleştirmeniz için size verilmiş numaralardır.” diyor; Numeroloji Türkiye yazarı Eylem Sedef Dilber… Yazar ile sayıların gizemini konuştuk…

 

Numerolojiye ilginiz ne zaman başladı? Bilmeyenler için açıklar mısınız nedir bu ‘Numeroloji’?

Kişisel gelişim alanında ilerlerken karşıma çıktı ve o dönemde çok yaygın değildi. İlgimi çekince kendi kendime yapmaya başladım ve eğitimini almaya karar verdim. Hocamdan eğitim almadan önce 300 kişinin tasarımını incelemiş, çalışmıştım. Eğitimimi aldım ve hocamın tavsiyesi ile hemen insanlara açılmaya başladım. O zamanlar bu kadar numerolog yoktu. Bu yaşadığım deneyimler Türkiye’de sayılı numerolog arasında olmamı sağladı. Numeroloji, doğum anında bize verilen isim-soy isim ile doğum tarihimizin bir bütün hâlinde yorumlanmasıdır. İsmimiz önceki yaşamları, doğum tarihimiz ise bu yaşamımızdaki yapacaklarımızı anlatır. Bu yöntem, reenkarnasyona inanmayanlara saçma gelecektir ancak kişileri inandırmanın tek yolu, analiz yaptırmak olacaktır. Analizini yaptığım 5000 kişinin hiçbirini görmedim ve  %90’ının sesini dahi duymadım. Whatsapp tan ulaşıp, sadece isim-soy isim ve doğum tarihini veren bir kişi, 30 dakikalık ses kaydı ile tüm tasarımını ve özelliklerini öğrenerek hayretler içinde kalıyor. Bu mümkün mü? Mümkün çünkü 5000 kez deneyimledim.

Peki, ‘Numeroloji Türkiye’ kitabı nasıl ortaya çıktı?

Numeroloji eğitimimi aldıktan sonra yaptığım analizlerle insanların beğenisini kazanarak, sayfam ilgi görmeye başlayınca daha çok kişinin bana ulaştığını gördüm. 5 yılda yaptığım ortalama 5000 kişinin analizi, numerolojideki bakış açımı ilerleterek profesyonelleşmemi ve nokta atışı yorumlar getirmemi sağladı. Bu profesyonelleşme süreci artık yetmediği için yorumlama kısmını kâğıda dökmeye karar verdim ve bu içsel bir hissiyatla gelen bilgidir. Numerolojiyi benim sezgi gücümle kâğıda dökülen kelimelerden okuyarak keşfetmeleri için bu kitabı yazmaya başladım.

 

Türkiye Numerolojisine baktığımızda neyi ifade ediyor? Kitabı okumayanlar için biraz bahseder misiniz?

Kendinizi, basit hesaplamalar yapıp açıklamaları okuyarak keşfedebileceksiniz. Hangi konunun neden kaynaklandığını anlayacak, o konu ile ilgili çözüm yolunu öğreneceksiniz. Yaşam amacınızı keşfedip o doğrultuda ilerlemeye başlayacaksınız. En güzeli de hayat içerisinde yaşanılan engellerin, problemlerin kaynağını fark edip dönüştürebileceksiniz. Sorunu fark edip, çözüme yönelmenizi sağlayan harika bir başucu kitabı yazdım sizler için.

 

Peki, Türkiye’nin Numeroloji ile ilgisi nedir?

Uyanış, Anadolu topraklarımızdan başlayacaktır. Dünyanın gidişatını şekillendirecek bilge görevli varlıklar, özellikle bu topraklarda bedenlenmişler ve bedenlenmeye de devam ediyorlar. Türkiye de yaşayan ya da bu topraklarda doğup, başka ülkelerde yaşayan tüm ruh varlıklarının “uyanış”a başlamaları ve frekanslarını yükseltebilmeleri için aldıkları isim ve doğum tarihi ile tasarımlarının ne olduğunu bilmeleri gerekir. İşte burada devreye ben giriyorum. Asıl amacım, Türkiye’ye dikkat çekmekti. Bana ulaşan kişilerin dışında da tüm dünyaya yazılı bir eserin katkı şifa olması hedefi ile Numeroloji Türkiye yazıldı.

‘Numeroloji Türkiye’ gerçekten insan yaşamındaki tüm dönüm noktalarını sayılar üzerinden yorumlayabiliyor mu? Bu nasıl mümkün olabiliyor? Biraz açıklar mısınız?

Doğum tarihinden yaptığım bir hesaplama ile zorlu geçecek yılları ve çözümünü; bulundukları yıl, hangi konularla ilgilenmeleri gerektiğini ve hangi konularda sınanacaklarını, emek verdikleri konularda zirveye hangi yaşta ulaşacaklarını, evlilik-çocuk-iş-sağlık alanlarını hangi yıllarda deneyimleyebileceklerini tespit edebiliyorum. Hesaplamaları öğrenen herkes, tespit edebilir. Ancak yorum, deneyim isteyen bir şeydir. Deneyimlerimden yola çıkarak eylemce yorumlarımı aktardığım bu kitap, okuyucularıma büyük katkı sağlayacaktır.

 

Sayılar kaderimizi nasıl belirliyor?

İsminizdeki harfleri tutun da doğum tarihinizin her bir rakamı, oturduğunuz evin kapı numarası, iş yeri sicil numarası, cep telefonu numarası, meslek unvanınız, kimlik numaranız vs. Her şey, sizin tasarımınızı gerçekleştirmeniz için size verilmiş numaralardır. Sayıların gerçekten anlamı olup olmadığını ve sayıların hayatımıza neler katabileceğini özgeçmişimi okuyarak bakalım;

 

ÖZGEÇMİŞİM

Sivas (1) ve Malatya (3) kökeninden olup, 1980 (9) Ankara (3) doğumluyum. Geçmiş yaşamlarımda bir Şaman olarak bedenlenmişken bu yaşamımda yine Şamani kültürle iç içe olan Alevi-Bektaşi inancını benimsemiş muhteşem aileme dâhil oldum. Ruh varlığı olarak 8. ve 9. rakamlardan borçlu olarak Anadolu topraklarında bedenlendim. Bu yaşamımda, bu rakamların sınavlarını verebilmem için konularına göre yaşamımı şekillendirmem gerektiğini, numeroloji eğitimimde fark ettim. Yaşam amacım; 30/3; (sezgilerle yaşamayı öğrenmek), ruh güdüm 7 (analitik zekâ), yaşam tarzım 5 (sosyalleşme), ülkem 8, yaşadığım il ve ilçe 9/9, oturduğum bina 7, dairem 4, plakam 8, çalıştığım bina 5, cep numaram 3, iş yeri numaram 3, sicil numaram 9. Evlilik soyadım ile kızımın ismindeki harflerin, (9.çakrama destek veriyor) ve hayatıma giren rakamların beni iyileştirdiğini keşfettim. 7 stilinde ilerleyip, 2 ve 5’in uzmanlığını katarak, hem 8 ve 9’u başarmaya, üstelik kendimi sezgilerimle ifade edip, var olan bilgeliğimi kitlelere aktarmak için geldiğimi öğrendim. Küçüklüğümde, mükemmel resim (3) yapar, harika şiir yazardım (3). Hayalim ünlü bir stilist (3) olmaktı ancak yaşam beni farklı kulvarlara yöneltti. İlk değişim dönüşüm yılımda (1998) üniversiteye başladım. 2004 yılında, doğum günüme henüz bir ay varken yani 8 (kariyer, güç, para) rakamı titreşiminin son demlerindeyken mesleğime başladım. 2007 yılında 3 rakamı etkisindeyken siyasete (8) hızlı bir giriş yapıp unvan üstüne unvan alarak kısa bir süre sonra bitirdim. 2012 yılında 8 rakamı etkisindeyken ilk arabamı aldım. İlk zirve yılım olan 2013’te (şifa ve tamamlanma döneminde) ise evlendim. Eşimin soyadı ile karmik borçlu olduğum 9. rakamıma gelen takviye, kişisel gelişim ve şifa konularında fırtınalar gibi esmem için önümü açmış oldu. Tabii ki evliliğin ilerleyen yıllarında titreşiminden faydalanmaya başladığım gibi bu konulara balıklama dalıp zıpkın gibi ilerleyerek evrensel akışı da keşfettim. Yeni döngümün başladığı, 2014 yılında kızımı kucağıma. Hayalimdeki değil de ilhamla gelen ismi koydum ona ki o zamanlar numerolojiden haberim yoktu. 2020’de, doğum günüme bir ay kala (6), o çok istediğimiz evimizi aldık ve ailece çok mutlu olduk. 2021 yılı benim için tekrar bir 8 (kariyer) yılı enerjisi altında geçiyor. Bu yıl bu kitapla hem tasarımımın (30/3) gereğini yerine getirmiş hem de topluma güzel bir eser vermiş olacağım. Sözün özü, numerolojiden sonra hayatımın tamamı rakamlara dönüşmüş oldu.

 

 

‘Numeroloji Türkiye’ okuyucularına neler anlatıyor?

Kişinin bu yaşama neden geldiğini, neyi nasıl yapması gerektiğini; hedefe hangi yollarla ulaşabileceğini anlatıyor. Kesinlikle başucu kitabı olmalıdır. Ellerine bir kez aldıklarında bir daha yanlarından ayırmayacaklarından eminim. Eşlerinin, çocuklarının, çevrelerindeki insanların tasarımlarını bu kitap sayesinde hesaplayarak onları daha iyi anlayacaklar ve anlamaya başladıklarında problemleri daha kolay çözebileceklerdir.

Eklemek istedikleriniz…

Evrenin rezonansı (kalp atışı) ile aynı frekansta titreşirsek, hayat içerisindeki sınavları kolay geçeriz. Her yılın, kişinin kendi doğum tarihine göre getirileri ve götürüleri vardır. Kişi bunu bilir ve bu doğrultuda yaşamını şekillendirirse MUTLU birey olacaktır. Bunu da numeroloji ile keşfedebilir. Numeroloji Türkiye işte tam da burada devreye giriyor.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın