SHANGRI-LA BOSPHORUS, ISTANBUL’DA RAMAZAN ZAMANI

Boğaza nazır konumuyla misafirlerine her zaman keyifli anlar yaşatan Shangri-La Bosphorus, Istanbul; bu Ramazan ayında da misafirlerini IST TOO Restoran’da yer alacak iftar büfesiyle ağırlayacak.

 

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un Boğaz’a açılan giriş katında yer alan IST TOO Restoran, Ramazan dönemine özel hazırladığı iftar menüsü ile konuklarını aileleri ve sevdikleriyle ağırlamaya hazırlanıyor.

 

IST TOO şeflerinin Ramazan’a özel hazırlamış olduğu iftar büfesinde, ramazan pideleri, geleneksel iftariyelikler, zeytinyağlı lezzetler, salata ve çorba çeşitleri, ara sıcaklar, sushiden, döner, kebap, pizza ve pidelere kadar iştah kabartıcı bir çok ana yemek seçeneği konuklara sunulacak.

 

Ramazan ayına özel olarak IST TOO’da kurulacak istasyonlarda iftar yemekleri misafirlerin önünde canlı olarak hazırlanacak. Çeşitli açık büfe seçeneklerinin yanında gözleme ve erişte istasyonlarında sıcağı sıcağına hazırlanan tabaklar da servis edilecek. Ayrıca şıracılar tarafından sunulacak çeşitli Osmanlı şerbetleri de IST TOO’nun iftar büfesinde yer alacak. Ramazan dönemine özel baklava ve güllaç gibi geleneksel tatlı çeşitleri de iftarda sunulan lezzetler arasında yerini alacak.

 

Ramazan’a özel konaklama paketi 

 

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da Ramazan’a özel konaklama paketi satın alan misafirlere IST TOO Restoran’da servis edilecek açık büfe iftar lezzetlerine ek olarak, oda servisi sahur veya IST TOO’da açık büfe kahvaltının da dahil olduğu konaklama seçenekleri sunulacak. Ayrıca misafirler Health Club ve kapalı yüzme havuzuna ücretsiz giriş hakkına sahip olacaklar.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın