Sıla Yeni Aşkını Arıyor!

Tartışmasız geride bıraktığımız yılın en çok konuşulan iki üç çiftinden biri olan Sıla-Ahmet ayrılığı özellikle sebebi ile çok tartışılmıştı.

Ayrılığın pek güzel şekilde bitmemesi, mahkemeye taşınması ve basına yansıması farklı olayların cereyan etmesine sebebiyet vermişti. Şimdi ise Sıla, farklı aşkları ile gündeme gelmeye başladı. Ahmet Kural’dan sonra iki farklı kişi ile görüntülenen Sıla, yeni yılda yeni aşkını arıyor gibi.

Tanıdığımız İsim İle.

Sıla Gençoğlu, geride kalan haftalarda Hazer Amani ile görüntülenmişti. Araç içerisinde görüntülenen ikili acaba yeni bir aşk mı yoksa sadece arkadaşlık mı var sorularının gündeme düşmesini sağlamıştı.

Şimdi ise dün akşam bir restoranda görüntülenen Sıla Gençoğlu, karşısında farklı bir bey ile görüntülendi. Karşısındaki isim ise tanınmıyor.

Görüntülerde yer alan kişinin Hazer Amani’de olduğu gibi yakınlık derecesinin ne olduğu bilinmiyor.

Farklı isimlerle görüntülenmesi Sıla’nın geçtiğimiz yıl çok fazla problem yaşadığı eski sevgilisini tamamen sildiği anlamını da taşıyor.

Magazin gündeminde devamlı liste başı olan Sıla, yeni ilişkisi olması halinde o isimle de uzun süre gündemde kalacağa benziyor.

Merak edilen konu ise Sıla’nın görüntülendiği kişinin kim olduğu. Ünlü medya içerisinde yer almayan bir isim olduğu düşünülürken bir iş adamının olacağı fikri üzerinde duruluyor.

Görüntülerin servis edilmesini sağlayan ise Sıla’nın genç bir hayranı. Onu biriyle gören hayranı fotoğrafını çekerek sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Sosyal medyanın gücü ile ise kısa sürede yayılım sağlayan fotoğraf, bugün bir çok kişi tarafından konuşuluyor.

Elif Üner

Aysha Yazarı Elif Üner, özel koleksiyonlar ve galeriler için çalışmalar yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.