Tesettür Abiye ve Tesettür Abiye Seçimi

Tesettür giyim, günümüzde her geçen gün artış göstermekte olup, modacıların da bu konuyla ilgili yaptığı çalışmalar, tesettürlü hanımların yüzünü güldürmektedir. Tesettür giyim giderek önem kazanmakta olduğu için, bu durum tesettürlü hanımların tercih edeceği seçenekleri de artırmaktadır.

Tesettürlü Abiye Elbise - Üzeri Dantelli Somon Tesettür Abiye Elbise

Gerek gündelik hayatta gerekse dışarıya çıkacağımız önemli bir buluşmada, giyimimize özen göstererek, doğru tesettür kombinini oluşturmak isteriz. Aynı durum, zaman zaman gideceğimiz nişan kına, düğün gibi etkinlikleri de kapsamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda, tesettür seçenekleri son derece az bulunurken, tek tip modeller üzerinden satışı yapılmaktaydı. Ancak, artık bu durum tamamen değişti. Gidecek olduğunuz düğünlerde, nişanlarda tesettür abiye seçeneğiniz oldukça fazla. İstediğiniz tesettür abiye modelini tercih ederek, günün en şık hanımı siz olabilirsiniz. Üstelik artık tesettür abiye modelleri de renk ve desen çeşitliliği ile göz kamaştırıyor. Seçeceğiniz tesettür abiyenin kumaşını ve rengini, istediğiniz şekilde belirleyerek doğru kombinleri elde edebilirsiniz.

KNZ Tesettür Abiye Elbise

Tesettür abiye çeşitlerinde oldukça parlak kumaşlar bulunmakla birlikte, parlak kumaşın üzerinde yoğun sim kullanılmış modelleri de mevcuttur. Parlak kumaşların yanı sıra, mat kumaşlar da yer almakta. Hemen hemen istediğiniz her renkte tesettür abiye mevcut. Seçeceğiniz abiye modelinin üst kısmı hareketli ise, alt kısmı sade olmalıdır. Tesettür abiye seçiminde bu duruma dikkat etmeniz, sizin daha doğru kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır. Tesettür abiye seçiminde başınıza örteceğiniz şal ya da eşarp seçimi de sizin şık görünmenizi sağlayacak önemli bir etkendir. Siz, baştan aşağıya uyum içinde olmalısınız ki tesettür abiyeniz bir bütün oluştursun. Abiyenizde kullanacağınız hareketli desen ve renkler şal tercihinizi belirleyecektir. Bir uyum içerisinde tesettür abiye giyinmek istiyorsanız, hareket ve sadeliği birlikte kullanarak son derece güzel modelleri elde edebilirsiniz.

Sühan Abiye Elbise - Lila - Nurbanu Kural

 

Tesettür abiye seçiminde, abiyenizin etek kısmının nasıl olacağını da belirleyeceğiniz birçok seçenek mevcuttur. Çok kabarık abiye eteklerinin yanı sıra, oldukça düz bir modele sahip tesettür abiye etekleri de mevcuttur. Aynı zamanda, abiyenin etek kısmının pileli, kabarık ya da düz modellerde olması sizi kilolu ya da zayıf gösterecek önemli bir unsurdur. Eğer biraz kilolu iseniz, daha düz ve sade modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak oldukça zayıfsanız, daha pileli ve kabarık etekli tesettür abiyeleri seçmeniz de fayda var.

TESETTÜR ABİYE VE KULLANILAN AKSESUARLAR

Hanımlar, artık içiniz rahat olsun. Yaklaşan özel günlerinizde üzülerek, “Ben nasıl modeller bulacağım?” diye düşünmenize gerek yok. Çünkü artık artan taleple birlikte, tesettür kıyafetler oldukça rağbet görmektedir.

Tercih edeceğiniz kıyafetler arasında özel günlerinizin yardımcısı olan tesettür abiyeler de oldukça önemli. Gideceğiniz her mekâna göre tesettür abiye tasarlanmaktadır. Bu şekilde tercihinizi yaparak, her mekânda şıklığı ve zarafeti yansıtabilirsiniz. Tesettür abiyelerin birçok modeli mevcut olup, her vücut tipine uygun şekilde bulunmaktadır. Hatta abiyenizin yanı sıra abiyenizde kullanacağınız aksesuarlar da sizi bir adım öne çıkaracak, adeta parıltılı bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Tesettür abiyenize aksesuarlarla birlikte yapacağınız küçük dokunuşlar, kıyafetinizin içerisinde son derece uyumlu görünmenizi sağlayacaktır. Ancak, dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki o da elbisenizin modelidir. Hareketliliğin fazla olduğu bir elbisede, aksesuar kullanmak doğru olmaz. Ya da aksesuar kullanacaksınız diye tesettür abiye üzerinde bir karışıklık yaratmamalısınız. Üzerinizdeki şıklığa, ufak dokunuşlar yapacak şekilde aksesuarlar kullanılmalıdır. Tesettür abiyenizin en önemli tamamlayıcısı olan aksesuarı, şüphesiz başınıza örteceğiniz şal çeşitleridir. Şal kullanarak bütünlüğü ve uyumu yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra belinizde kullanacağınız kemer, duruş halinize şıklık katarak, güzel görünmenizi sağlayacaktır. Şalınızda kullanacağınız broş ve taşlı iğneler sizi son derece uyumlu gösterecektir.

Nurbanu Kural Pelerinli Abiye - Bakır

Tesettür abiyenizin önemli bir tamamlayıcısı olan çanta ile de kombininizi tamamlayarak doğru görünüm elde edebilirsiniz. Bu hususta, çantanızın tesettür abiyenizle renk ve desen uyumu oldukça önemlidir. Tesettür abiyenizi ve sizi daha iyi gösterecek aksesuarlardan biri de ayakkabıdır. Kıyafetinize göre seçeceğiniz ayakkabı ile oldukça zarif görünebilirsiniz. Ayakkabınızın modeli ve topuk kısmı, tesettür abiyenizin etek boyuyla orantılı olmalı ve buna göre seçim yapmalısınız. Burada yapacağınız doğru tercih, yürümenizi ve duruşunuzu oldukça etkileyecektir. Bu aksesuarların hepsini bir arada kullanmanız şart değildir. Tesettür abiyenizin durumuna, kıyafetinizin desenine ve modeline göre aksesuar tercihi yapabilirsiniz. Şal bağlama durumunuza göre açıkta kalan gerdanınızda kullanacağınız takı aksesuarı da sizi güzel gösterecek önemli bir etkendir.

Kabarık Tesettür Abiye Elbise 1087 Mürdüm

Unutmayın ki çok fazla aksesuar kullanmak sizi şık yapmayacak, doğru yerde doğru şekilde kullanacağınız aksesuarlar sizi öne çıkaracaktır.

Tesettür Abiye Modelleri ve Çeşitleri yazımıza göz atmayı unutmayın..

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan