Tesettür Giyimde Hardal Sarısı Kombini

Yaz aylarının en çok kullanılan renklerinden birisi olarak hardal sarısını görebiliriz. Ancak tesettür kombin hazırlanırken hardal sarısının hangi renklerle ve desenlerle uyumlu olabileceğini merak ediyorsanız ve bunu nasıl kombin haline getirebileceğinizi uzun bir zamandır düşünüyorsanız, işte size en iyi örneklerden birisini sunmak istiyoruz. Yazımızı okuduktan sonra renklerin ve desenlerin birbiriyle uyumuna şahit olabileceksiniz. Kısa sürede ve her ortamda harika görünmenin yöntemlerini arayanlar için tesettürde hardal sarısı tesettür kombinler muhteşem fırsatlar arasında yer alacaktır.

HARDAL SARISI VE LACİVERT UYUMU

Hardal Sarısı Tunik Nasıl Kombinlenir

Hardal sarısı ile en uyumlu renklerden birisinin lacivert olacağını söyleyebiliriz. Tesettür giyim kombini için hardal sarısı bir bluz, tunik veya ceket seçmişseniz, bunu en iyi şekilde kombin yapabilmek için ihtiyacınız olacak renklerden birisi kesinlikle lacivert olmalıdır. Pantolonlarda veya uzun eteklerde tek renk ya da yine renk cümbüşünün yer alacağı bir şekilde tercihlerde bulunurken, kesinlikle yoğun olan ve baskın olan rengin lacivert olmasına dikkat etmelisiniz. Bol pantolonları, bol tunikleri veya koton kapları seçerek bu uyumları tesettür kombinlerde harika bir biçimde hazırlayabilirsiniz. Floral desenler de yine tesettür koleksiyonlarda dikkati üzerine çekmekte olan ve bu kombine uyum sağlayan parçalar arasında bulunacaktır. Sizler de bu parçaları tercih ederek en iyi deneyimlerinizden birisini hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca hardal sarısı elbise kombinleri yukarıda belirtmiş olduğumuz tüyoları dikkate alarak seçebilirsiniz.

HARDAL SARISI VE AKSESUAR UYUMU

 

Hardal Sarısı Hangi Renkle Kombinlenir

Yukarıda bahsettiğimiz renkleri ve uyumu sağlamak için dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi ise aksesuarlar olacaktır. Daima sade bir şekilde kullanmanız gereken aksesuarlar arasında şal, ayakkabı veya çantalar bulunmaktadır. Açık renklerde krem tonlarını, koyu renklerde ise siyahları sade bir şekilde seçerek harika bir uyumu hazırlayabilirsiniz. Hardal sarısı ile uyumlu olan ve tesettür giyimde vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak olan, bu kombini hazırlarken sizler de kendinizi çok daha rahat ve mutlu hissedebileceksiniz.  Gözlere hitap edecek olan bu kombinler sayesinde son derece keyifli bir gün geçireceksiniz. Hardal rengine uygun renkler aşağıda belirtilmiştir.

Hardal sarısı ile uyumlu renkler; Siyah, lacivert, mürdüm rengi en çok hardal sarısı kombinleri arasında tercih edilmektedir. Aslında bu hardal sarısına hangi renk yakışırın cevabıdır.

HARDAL SARISI KOMBİN VE SİYAH EŞARPLAR

Hardal Sarısı Elbiseye Hangi Renk Şal Uyar

Tesettür kombinde hardal sarısının özellikle havaların sıcak olduğu dönemlerde tercih edilmesi, diğer rengin seçilmesini zorlaştırmaktadır. Hardal sarısına hangi renk şal uyar dendiğinde, özel günlerde çoğunlukla siyaha önem verilmektedir. Eşarp seçimlerinde siyaha önem vermeniz, sizler için çok daha keyifli olacaktır. Çünkü beğenilen kombinlerden birisini hazırlayacak olmanın rahatlığını keşfedebileceksiniz. Sade görünmek ve aynı zamanda şık olmak için, tesettür modasına uygun adımları atmak istediğinizde siyah eşarpların tam size göre olduğunu keşfedebileceksiniz. En güzel ve özenli bir şekilde görünmenizi sağlayacak olan bu tercihlerinizi yapmanız için sizlere aktarmakta olduğumuz tavsiyeleri dikkate alabilirsiniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan