Ünlü İsimler Art & Tech For Good Summıt 2022’nin Galasında Bir Araya Geldi

42 Maslak’ta yer alan ve şehrin sanat, teknoloji, iyilik merkezi olan goodspaces, 13-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştireceği ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022 için etkileyici bir gala gecesine imza attı. İş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen galada, Zeynep Özyılmazel ‘A Taste of Jazz’ projesiyle sahne aldı. Cazın dijital sanatla bir araya geldiği şov, davetlileri büyüledi. İrlanda’nın önde gelen ekonomisti ve gazetecisi, bestseller yazarı David McWilliams da galada açılış konuşması gerçekleştirdi.

 

goodspaces kurucuları Gonca Karakaş ve Selim Demir ev sahipliğinde gerçekleşen galaya; Ahu-Süleyman Orakçıoğlu, Akasya Asıltürkmen, Alize-Barış Tansever, Alemşah Öztürk, Birce Akalay, Cüneyt-Yonca Ortan, Enis-Reyyan Cevahircioğlu, Erol Özmandıracı, Selçuk-Evin Tümay, Feryal Gülman, Levent Erden, Gül Gölge, Gülden Yılmaz, Murat-Rima Kolbaşı, Neşe Gönül, Nüket Filiba, Simay Bülbül ve daha birçok ünlü isim katılım gösterdi.

“En aydınlık kahkahalar, yemeğin en iyi olduğu yerdedir” mottosuyla ve yerel malzemelerle eşsiz lezzetlere imza atan Kilimanjaro ana sponsorluğunda gerçekleştirilen gala yemeği, dijital sanat sergisiyle harmanlanarak unutulmazlar arasındaki yerini aldı.

Sanat, teknoloji ve sürdürülebilirlik dönüşümünü her ayrıntısıyla odağına alacak ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’de, konusunda uzman 100’den fazla konuşmacının yer alacağı paneller, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimleri, NFT sergi, ‘Digital Art Party’, dijital sanatı ve müziği bir araya getirecek konserler ve özel söyleşiler gerçekleşecek. Sürdürülebilirlik, sanat, girişimcilik, teknoloji ekosisteminin günümüzdeki buluşma noktası olan Metaverse, NFT ve Web 3.0’ı odağına alan zirve, katılımcılara ücretli ve ücretsiz geniş bir program sunuyor.

 

Borusan Otomotiv, İş Sanat, d.ream, Özyeğin Üniversitesi, Turkcell’in co-sponsor olduğu ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’nin diğer sponsorları ve destekçileri arasında; Pernod Ricard Türkiye, Fuudy, 42 Maslak, Microsoft Türkiye, ESA Espor Arena, Webrazzi, Onedio, Artful Living, Aposto!, #tarih’te bugün, Adel Kalemcilik, NFT Kafası, Babylons.io, dba, Koton, Sephora, Nude, McDonald’s Türkiye, Her Yerde Co., Kiss FM, Next Akademi, Artopol Art Gallery, Türk Lezzet Müzesi, A46 Organizasyon, Effect BCW, Aksa Jeneratör yer alıyor.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın