VAKKO, İLKBAHAR- YAZ SEZONUNU FARKLI TEMALARLA KARŞILIYOR

Vakko 2023 İlkbahar/Yaz sezonunda “Voyage, Voyage” temalı kampanya filmiyle batmayan güneşin rehberliğinde hafızalarda iz bırakacak anılara eşlik ediyor. İlhamını yaşamdan alan dinamiğiyle 2023 İlkbahar/Yaz sezonunu özel temalar ile sunan Vakko Kadın ise farklı ruh hallerinin yaşama yansımasını tasarımlara taşıyor.

 

Vakko, keşfetme tutkusunu takip ederek oluşturduğu sezon kampanyası “Voyage, Voyage” ile yeni ufuklar keşfederken beraberinde gelen olasılıklarla sonsuz ilham veriyor. Kampanya, iki önemli İsveçli sanatçı Anders Zorn ve Sven Nykvist’in gözünden; yolculuğun özünü, ışık ve gölgenin oyununda arıyor. Sezon, dinamik ve zamansız görünümleriyle sonsuz bir yolculuğun her an’ına eşlik ediyor.

 

Vakko Kadın koleksiyonu, 2023 İlkbahar/Yaz sezonunda ana çıkış noktası olan beyaz ve diğer tüm renkleri tasarımlarında bir araya getiriyor. Maceracı bir ruh benimseyerek bir seyahatin izinden giden koleksiyon, gerçek güzelliğin yol boyunca anılar ve hikayelerde gizli olduğunu vurguluyor.

 

Koleksiyonda yer alan 5 tema, farklı anları bu yolculuğun içerisine katıyor:

 

Dinginliğe davet eden tasarımlar

Vakko Kadın koleksiyonunda beyaz ve onu destekleyen tüm serin pastel tonlar, Tranquility temasını simgeliyor. Sofistike bir stili ortaya çıkaran bu tema şık bir dinginliğe davet ederken, modanın dengeleyici yapısına da göndermede bulunuyor. Sezonun başında zamansızlığı temsil eden ince kaşmir ipek karışımlar, daha sonra yerini sade bir şıklık sunan koton ve ketenlere bırakıyor.

 

Dengede duran bir enerji

Beyaz rengin bir prizmaya çarparak yansıttığı renkler, Vakko Kadın 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Dynamic temasını ortaya çıkarıyor. Orta ve güçlü frekanstaki lila, fuşya, misket limonu, saks, yeşil, oranj gibi tonlar dinamizmi pantolon ve şort ceket takımlara, elbiselere, bluzlara ve ayakkabı çantalara taşıyor. Şehir tarzının renklerle buluşmasıyla ön plana çıkan yün ve viskoz sezon başında, koton ve keten ise sezon sonuna doğru damgasını vuruyor. Şehrin hızına ayak uydururken aynı zamanda enerjiyi de dengeleyen tasarımlar, stilde güç veren bir duruş sergiliyor.

 

Modanın enerjisi tasarımlara yansıyor

Enerjisini stiline yansıtmak isteyen Vakko Dostları 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Festive temasıyla tanışıyor. Temanın canlılığından ilham alan parçalar, beyaz ışık gökkuşağı renklerinin parlak tonlar ile buluşmasıyla kalbi ısıtan takımlamalar yapmaya olanak tanıyor. Emprimelerin canlı ve uçuşan tonları ise ferahlık hissi yaratıyor.

 

Keşfe davet

Vakko Kadın 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Explorer temasıyla dikkat çeken tasarımlar, gökkuşağı renklerinin doğa ve toprağa dokunuşu ile mimoza, deniz yosunu ve yeşilin tüm tonlarını ortaya çıkarıyor. Doğa ve etnik dokuların buluştuğu koleksiyon parçaları kıtalar arası yolculuğa çıkarırken, iç dünyanın keşfine de davet ediyor. Keşif ruhu sadece doğayı kıtalar arası farklı kültürlerle değil, modanın akışı içinde insanın yeniden kendini keşfetmesini sağlıyor. Tasarımlar arasındaki safari takımlar, kargo pantolonlar, crop toplar, emprimeler ve jakarlı trikolar ile etnik bir uyum içinde takımlanıyor.

 

Ruha iyi gelen sıcaklık

Vakko Kadın 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun yazın sımsıcak dokunuşunu simgeleyen Sun Sea Sand teması ise göz alıcı parçalara ilham veriyor. Koleksiyonun içerisinde yer alan tasarımların renkleri ise güneş ışığının; denizlere, okyansulara ve kumlara bir esintiyle dokunmasıyla meydana çıkıyor. Koleksiyonun ön plana çıkan lacivert, beyaz, turkuaz ve kum renkleri; çiçekler, kelebekler, yeşillik detayları ile çevreleniyor.

 

Her bir tasarımda dinamik ve şık Vakko kadınına hitap eden koleksiyon, sezonun en iddialı moda yorumlarından birinin enerjisini sunuyor.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın