W Collection Kadın Sonbahar Kış Koleksiyonu Zamanın Ruhunu Yakalıyor

 

‘W Collection 22/23 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu’ modern ve minimal tasarımlarıyla zamanın ruhunu yakalıyor. Stil sahibi kadınlar için tasarlanan koleksiyon gündüz ve gece giyimine yönelik alternatifler sunuyor. Koleksiyonda sezonun öne çıkan renkleri olan koyu kahverengi, turuncu, koyu yeşil ve kırmızı dokunuşların yanı sıra, çizgiler ve çiçekler de desenlerde yer alıyor. 

 

‘W Collection 22/23 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu’ trendleri yansıtan etkileyici tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Gündüz giyiminin yanı sıra gece için hazırlanan metalik gümüş renklerin kullanıldığı daha sofistike bir kapsül koleksiyon da stil sahibi kadının gardırobundakini yerini alıyor.

 

W Collection Baş Tasarımcısı Andrea Tronu, kış koleksiyonunda kadınlar için hazırladığı özel parçaları sezonun trend renkleriyle buluşturdu. Takım elbiseler, oversize kabanlar, blazer ceketler, elbiseler, geniş kesim pantolonlar ve örgü tasarımlar koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. Koleksiyon, her zaman en çarpıcı ve popüler trendlerden biri olan maskülen ve feminen stilleri sofistike dokunuşlarla buluşturuyor. 22/23 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, siyah ve kırmızı detayların kullanıldığı ana koleksiyon dahil olmak üzere 7 farklı başlıktan oluşuyor. Diğer temaları maviler, kahverengi ve turuncular, askeri koyu yeşil, kum rengi tonları, siyah ve gümüş metalik tonlar içeren geceye özel kapsül koleksiyondan oluşan tasarımlar mağazalarda ve online olarak satışa sunulacak.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın