Yenilenmek İsteyenler Buraya

Dilara Koçak Studio Canlı Eğitmenleri İle Buluşuyor

Yeni yılda yenilenmek isteyenler için aradıkları motivasyon bu programda!

 

2022’ye giriş yaptığımız bu günlerde yeni yıl hedefleri belirlendi ve listeler yapıldı değil mi?

Her sene yeni yıla giriş yaparken yeni yıl hedeflerimizi planlıyoruz malum…

Bu sene daha çok kitap okuyacağım,

Bu sene egzersiz yapacağım,

Bu sene sevdiklerime daha çok zaman ayıracağım,

Bu sene daha dikkatli harcamalar yapacağım,

Bu sene…. şeklinde kurulan ve hepimize tanıdık gelen cümleler var değil mi?

 

Ancak araştırmalara göre, yeni yıl hedeflerinin %80’i Şubat ortası itibariyle çöpe atılmış oluyor. Bir hevesle başladığımız pek çok plan türlü türlü bahanelerle devam ettirilemiyor.

 

İşte bu sene yeni yıl hedeflerini çöpe atmak istemeyen ama bir motivasyona da ihtiyaç duyanlar için Studio Canlı, çok özel isimlerden oluşan ödüllü bir program ile geliyor.


Dilara Koçak liderliğinde gerçekleşecek “Bizimle Yenilen” isimli programda;

 

Studio Canlı kurucularından, Mindfulness Eğitmen Eğiticisi ve Alışkanlık Tasarımı Uzmanı Erhan Ali Yılmaz ve Studio Canlı eğitmenleri ile ruh, beden zihin alanında katılımcılara iyi gelecek yüzlerce etkinlik, 6 hafta sürecek ödüllü bir maratona dönüşüyor.

 

“Bizimle Yenilen” programında temel amaç; yeni bir başlangıç için Ruh, Beden ve Zihin değişimlerini beraberce deneyimlemek, bir grup desteği ile alışkanlık kazanımını kolaylaştırmak, günlük bildirimler ve küçük hediyelerle desteğe ihtiyaç duyulan noktalarda iç motivasyonu arttırmaktır.

 

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız, Beslenme Uzmanı ve Sürdürülebilir Yaşam Aktivisti Dilara Koçak, katılımcıları şu sözlerle programa davet ediyor:

 

“Sen de;

  • Hayatına sağlıklı ve doğru beslenmeyi katarak
  • Ruhsal / Zihinsel / Fiziksel gelişimini bütünsel olarak destekleyerek
  • Mutluluk üstüne yapılan bilimsel çalışmaların da gücünü arkana alarak

 

Yeni yılda hayatına sağlıklı alışkanlıklar katmak istiyorsan; bu programda yanımızda yer al.

 

İyi yaşam ruhsal/bedensel/zihinsel boyutlarda bir bütün ve kendimizi daha iyi hissetmek ve daha iyi yaşamak için tüm bu alanlarda sağlıklı alışkanlıklar kazanmalıyız. İşte biz de “Bizimle Yenilen” programında Studio Canlı uzmanları ile birlikte 6 haftalık bu maratonu bu nedenle tasarladık.

 

Bütünsel iyiliğimize her açıdan yaklaşacak, pek çok konuyu birlikte öğrenecek, birlikte eğlenerek spor yapacak, atölyeler ile kendimizi tanıyacak ve alışkanlıklar oluşturacağız. Her gün birbirimizi destekleyecek, minik sağlıklı ödüllerle de birbirimizi motive edeceğiz. Bizler sürdürülebilir sağlıklı alışkanlıklar sahibi olacağız ki içinde yaşadığımız Dünya’ya da sürdürülebilirlik getirelim”

 

Türkiye’nin ilk mobil canlı iyi yaşam platformu Studio Canlı’nın kurucusu Erhan Ali Yılmaz ise yeni yıl hedeflerimizi hayata geçirmekte zorlanabileceğimiz noktaları ve önerilerini özetlerken, hedeflerimizi hayata geçirme konusunda belki de en az dikkate aldığımız noktayı ise şöyle anlatıyor:

 

“Bir toplulukla birlikte olduğumuzda, birbirimizi motive ettiğimizde bazen yarıştığımıza, iyi ya da kötü yaptıklarımızı paylaşıp, asla yalnız olmadığımızı hissettiğimizde alışkanlık kazanmak ve devam etmek çok daha kolay. Bu nedenle Türkiye’nin ilk canlı mobil iyi yaşam platformu Studio Canlı olarak “Bizimle Yenilen” programını tasarladık. Amacımız herkesin daha sağlıklı alışkanlıkları hayatına katmasına, zihnine, bedenine ve ruhuna iyi gelen adımlar atmasına destek olmak. Yeni yıl hedeflerini hayata geçirirken destek arayan herkesi bekliyoruz.” 

 

Studio Canlı Hakkında

Kendine iyi bakmak, iyi hissetmek, iyi yaşam bilincine sahip olmak ve kendini geliştirmek için insanın ihtiyacı olan tüm başlıkları tek bir platformda birleştiren; bu başlıkları canlı dersler ve egzersizler ile, herkesin erişebileceği şekilde, en iyi uzmanlar aracılığıyla sunan, Avrupa’nın tek bütünsel&canlı iyi yaşam uygulamasıdır.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan