2020 Tesettür Sade Gelinlik Modelleri

Sadelikten yana olan gelin adaylarının gelinlik seçimlerini yapmaları ayrı bir zor.

Zira günümüzdeki gelinlik modellerinde tüylü, kabarık, çok taşlı, simli ve boncuklu modeller oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır. Ancak ünlü markalar gelinlik koleksiyonlarında sade olmak isteyen hanımlar için ve sade şıklığı yakalamalarını kolaylaştırmak adına koleksiyonlarında 2020 Sade Gelinlik modellerine yer vererek bayanların işini kolaylaştırmaya çalışmaktadırlar.

Ünlü gelinlik markalarında gün geçtikçe insanların değişen zevkleri ile birlikte tasarladıkları tasarımlarda da farklılık göstermektedir. Özellikle yeni sezonda son derece sade ve kabarık olmayan ya da az kabarık olan sade gelinlik modellerini sizlerde göreceksiniz. Sezonun yeni trendlerden olan Sade Gelinlik tasarımlarıyla sadeliğin şıklığını en mutlu gününüzde rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

Genellikle Sade Gelinlik modelleri toplumumuzun genel gelinlik anlayışına biraz ters düşseler de biraz sade şıklığıyla ve daha modern tasarımlarıyla bayanların tercihleri arasında ilk sırada yer aldığını söyleyebiliriz. Ayrıca da bayanlarımızı şık bir görünüme kavuşturan bu modeller bu sezon geçen sezonlara göre daha çok tercih edilmektedir. Bununla birlikte bilhassa kapalı gelin adayları tarafından daha çok tercih edilen Sade kapalı gelinlik modellerinde bu sezon güpürlü, drapeli ve son derece zarif tasarımlar arasında yerini almaktadır.

Özellikle sadeliğin cazibesine güvenenlerin tercihi olan Sade Tesettür Gelinlik modelleri bayanların mütevaziliğini gözler önüne seriyor. Ayrıca da Sade Gelinlik modelleriyle uyumlu olan sade duvak ve ayakkabı modelleriyle gelin adaylarımız bu sezona damga vuracak gibi görünüyorlar. Doğallığın ve sadeliğin şıklığına inanan bayanlarımızın bu sezonun en trendi olan Sade Gelinlik modelleri arasında straplez, dantelli, uzun kollu, ince askılı ve prenses gibi birçok modelle karşılaşabilirler.

Sade Gelinlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Şayet dikkat çekici ve gösterişli bir gelinlik modeli hayallerinizdeki gelinlik modeli değilse; sizlerde birçok bayanın tercih etmiş olduğu Sade Gelinlik modellerine göz atarak hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz. Özellikle Sade Gelinliğinizi alırken üstünde durmanız gereken nokta; tercih edeceğiniz gelinliğinizin vücudunuza tam oturması önemlidir. Bu sezon ünlü markaların koleksiyoncularında yer alan birbirinden güzel dikim ve sade işlemelerle biz bayanların beğenisine sunulmaktadır.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan