2021 nasıl bir yıl olacak?

2021 yılı tüm insanlığı kardeşliğe, hümanistliğe, evrensel sevgiye davet ediyor. Uranyen Astrolog ve Yazar Sevilay Eriçdem, yeni yılda gökyüzünün neler söylediğini anlattı. 

 

ÇIĞIR AÇACAK BAŞLANGIÇLAR

Özgürlük, bireycilik, teknoloji, sosyal ve toplumsal anlamda Satürn ile Jüpiter tüm toplumu Kova burcunda yeni bir döngüye başlatacak.

 

KARDEŞLİĞE, HÜMANİSTLİĞE, EVRENSEL SEVGİYE DAVET

Bu döngüye Ay Düğümlerinin de İkizler/Yay aksı eşlik ederek, tüm insanlığı kardeşliğe, hümanistliğe, evrensel sevgiye, yenilik ve aydınlık bir toplum olmaya davet edecek.

İNSAN HAKLARI ÖN PLANDA

İnsan haklarının, özgürce konuşmak, özgürce bireyin kendini ifade etmesi, baskıcı rejimlere karşı duyulan isyan duygularının arttığı, ama aynı zamanda da sosyal ve toplumsal anlamda da büyüme ve gelişmenin gerçekleşeceği, aklın ve teknolojinin üstün geldiği, bilgide ve teknolojide çığır açılacak değişimlerin başlangıcı olacak.

İŞLERİN YÜRÜDÜĞÜ BİR YOL

 

Değişim doğanın evrensel yasası olduğuna göre, 2021 yılında da eskinin yerini yeniye bırakması gerekiyor. Bu da bir anlamda işlerin yürüdüğü ve devam ettiği bir yol önümüzde açılacak demektir. Ayrıca zamanın akışında önemli değişikliklere tanık olacağız.

BİLİNÇ DÜZEYİ ARTIYOR

2020 yılı bizi 2021 yılına doğru götürürken, tabii ki de kontrolümüz altında olmayan şeyler var çünkü gökyüzü insanlığın üzerine sağlam etkilerini gönderiyor.

Yıl içindeki bazı zamanlar güzel gelişmeler vaad ederken bazı zamanlarda ise daha bilinçli olmamıza yardımcı olan enerjiler altında olacağız.

OLUMLU DEĞİŞİKLİKLER

 

2021 yılı, tüm Zodyak burçları için olumlu değişiklikler getirmeye hazır ve genel olarak insanlık için iyi gelişmeler içinde olacağız. Karanlık yönler olacak olsa da uygun adımları atarsanız durumları yönetebilirsiniz ve mutluluklar yaratabilirsiniz.

STRATEJİLER GELİŞTİRİLİYOR

Gelecek konusunda daha bilinçli adımlar atacak, yaşamınızı, büyüme ve gelişme beklentilerinizi iyileştirmek için stratejiler geliştirmek konusunda daha donanımlı olacaksınız.

KENDİNİZE VE ÇEVRENİZDEKİLERE HAKİM BİR KONUM

 

Hayatı daha iyi anlayacaksınız. Kendinize ve çevrenizdekilere hâkim bir konumda olacak, kendi kaderinize ve geleceğinize karar verebilecek ve yönlendirebileceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın